Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? Csak kihasznál, ugye?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt megismertem egy srácot aki nagyon kedves volt meg minden és járni akart velem, de én visszautasítottam és akkor k*rva jó barátok lettünk:D.Elvoltunk hülyültünk megbeszéltünk egymással mindent és én egyre jobban kezdtem megszeretni de nem mertem rákérdezni h járunk e na meg a barátságunkat sem akartam elrontani.Idő közben elveszítette a szüzességét és teljesen megváltozott- egy szemét köcsög bunkó perverz f*sz lett.Elkezdett olyan lányokkal barátkozni akik eléggé h is mondjam....könnyűvérűek voltak,és engem szépen el is felejtett lassan már oda sem jött hozzám dumálni, hanem csak akkor szólt hozzám ha kellett neki valami...és mostanában elég változó a helyzet...néha tök jól eldumálunk(mondjuk nagyon ritkán)legtöbbször meg csak átnéz rajtam:S (egyszer egy buliban megujjazott és akkor azt hittem h összejövünk de sajnos nem,azóta sokszor hív fel magához de én nem akarom h csak egy legyek neki a sok közül..)
2010. dec. 21. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is bizonyítja, hogy veled inkább beszélgetni akar.
2010. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te csak haveri szinten vagy neki... azért nem bánná, ha néha szexelnétek is, de semmi komoly.
2010. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!