Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kihasznál vagy érez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kihasznál vagy érez valamit?

Figyelt kérdés
1éve vagyok egy pasival.bevállaltam a szerető szerepét de szeretem a pasit.Ő eddig nem nagyon foglalkozott velem,van nője.vele is él.Ki akartam dobni,mondván nekem már nem jó igy 3-nak lenni.Erre azt mondta,hogy beszéljük meg és lehet majd elhagyja a nőjét.Azóta kedves velem,nem rohan a nőhöz haza...stb.De kérdeztem mégis mikor szándékozik dönteni kettőnk közül?Egyikünknek ugyanis mennie kell.Ha őt válassza én eltűnök.De meddig várjak még így bizonytalanul?Rákérdeztem kb mennyi idő még és mire vár?erre azt felelte,hogyha a nője túlfeszíti a húrt mennie kell.Na most mit tegyek?hülyének néz vagy kellenék neki csak fél váltani?sok éve együtt vannak már,nem vagyunk tinik.Ha várok lehet jól járok de az is lehet,hogycsak szivatgat?!Nem erölteti a szexet ha együtt vagyunk.Mit tegyek,voltatok már hasolo helyzetben?Vagyha ló nincs jó a szamár is alapon vagyok?vagy dobjam az ilyen lelketlen ürgét?segitsetek.Kedves velem tényleg,odafigyel mint még soha.régen 2 óra volt csak vele,szex után rohant haza.Érezhet valamit mostmár?most 5-6órákat is nálam tölt ahogy munkabeosztásunk engedi.És nem siet haza.kérek tanácsokat
2009. nov. 14. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem az ilyen pasit hagyni kell a francba! Most gondolj bele a barátnője helyzetébe... (fordított helyzetbe)Te vagy a barátnője, és téged csal meg! Ha megtudnád, mit éreznél?! Lehet, h egyszer otthagyja a barátnőjét, és te leszel a barátnője, veled is meg fogja csinálni ugyanezt! Az olyan férfi, aki nem tud megállapodni egy nő mellett, annak sose lesz elég egy! Sztem hagyd a 'csába! Én a helyedben keresnék valami nrmális, komoly, megbízható partnert, akinek nem csak egy vagyok a sok közül
2009. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 4 évig voltam halálosan szerelmes egy ilyen pasiba, és nem engedett el lelkileg. megértelem, mert baromira tud fájni, és nehéz elengedni. de tapasztalatból mondom, h nem fogja otthagyni a csajt!!!! ezek sosem hagyják el. És azt, amit neked mondd, h imád, h úgy érzi, te vagy a legjobb barátja, veled tudná elképzelni az életét, a gyerekeket, stb.... Ezt mind más kapja majd, te meg majd csak pislogsz a végén!!

tudom, h ettől még nem fogod "elhagyni"... de sajnos ebből nem lesz a végén semmi, próbáld magad hozzászoktatni a gondolathoz, sajnos nem tudsz mást csinálni.

2009. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajna igen.A nője megcsalta őt és azóta ő csalja ezerrel!nem értem ilyen ribancot minek szeret?gyerekük sincs,nem is akar.Igen,sajna ebből én jövök ki vesztesen.És te szereted még a pasit?
2009. nov. 14. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, változatlanul, ugyanúgy. épp előbb bőgtem fél órát, előtte egy hétig jól voltam lelkileg. ez így megy 4 éve.
2009. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
irj kérlek privit,én se tudok megnyugodni!sirok én is
2009. dec. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!