Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják, a külső nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, a külső nem számít. Ez hamis. Hogy miért? Kifejtem!

Figyelt kérdés
Értem rajongott egy lány, láttam, be volt zsongva, teljesen. 14 éves volt, akkor én 20. Folyton ölelgetett, meg elpirult, stb... De amikor pl. megcsókoltam, utána láttam az undort a szemében, mikor a szexről meg ilyesmiről beszéltünk (vagy pl. benyúltam a felsője alá, diszkréten), láttam, hogy viszolyog, meg az a tipikus, önkétlen undor dolog. Na most, nem vagyok ápolatlan, nem vagyok büdös, egyszerűen, a belsőmbe szeretett bele, és a külsőmet egyszerűen nem bírta elfogadni, nem bírta megszokni, nem vágyott rám, fizikálisan. Szóval ennyit arról, akik azt mondják, hogy a külső nem lényeg. A külső nagyon is lényeg.
2010. dec. 23. 10:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
vagy az volt a baja hogy ő 14 éves kislány volt, te megy egy 20 éves pedofil állat
2010. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
-y
2010. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Akkor miért rajongott értem? Pedofilokért rajongani szokás?
2010. dec. 23. 10:25
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

14 éves akinek fogalma sincs semmiről. megijedt. mégis mit vártál egy kislánytól??? hiába mutatja magát érettnek, hiába pironkodik, hiába szeret téged, de testileg és lelkileg nincs kész a szexre és a többi testi kapcsolatra. plusz szegény mit gondolhatott. ő egy kislány, te meg egy érett férfi. szóval kicsikkel nem érdemes kikezdeni. csak a szájuk nagy. de valójában nincsenek kész semmire. idő kell míg egy lány lelkileg készen áll a dolgokra.

L/18

2010. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó, ha egy érzelmileg fejletlen 14 éves kamasz reakcióiból indulunk ki, amikor ilyen messzemenő következtetéseket vonunk le.

Ettől függetlenül az állításod egyébként igaz. A külső valóban számít. A mai fiataloknak meg pláne.

2010. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
nem csak a fiataloknak, mindenkinek a legfontosabb a külső
2010. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

Akkor én meg írok egy ellenpéldát.

Én külsőleg nagyon jól nézek ki, de semmit nem érek vele mert a nőkkel nem tudok beszélgetni, így sz*rt sem ér.

2010. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

R.

Ha elmész egy boltba, milyen almát veszel? Amin semmi hiba sincs, a legragyogóbbat próbálod kiválasztani..ugye?

Én sem az agyonaszottat veszem meg, mert lehet, hogy finom..

Ez hülyeség, hogy a külső nem számít. Amit legelőször megpillant az ember, az a külső. Ha az megfelel, mehet a többi.


18/L

2010. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

"az volt a baja hogy ő 14 éves kislány volt, te megy egy 20 éves pedofil állat"


+1


Undorító vagy, másrészt hülye is, hogy egy 14 éves gyerek reakcióból akarsz 20 évesen konzekvenciát levonni...

2010. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Tudom, én ismerem ezt, csak azt nem értem, miért szajkózzák, hogy "a külső nem számít! a külső nem számít! a külső nem számít!!!" mikor mindenki nagyon jól tudja, hogy ez nem így van. Nagyon ritka esetekben nem számít, szerintem. Mikor a barátságból alakul ki a szerelem. Ott tényleg nem.
2010. dec. 23. 10:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!