Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják, a külső nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, a külső nem számít. Ez hamis. Hogy miért? Kifejtem!

Figyelt kérdés
Értem rajongott egy lány, láttam, be volt zsongva, teljesen. 14 éves volt, akkor én 20. Folyton ölelgetett, meg elpirult, stb... De amikor pl. megcsókoltam, utána láttam az undort a szemében, mikor a szexről meg ilyesmiről beszéltünk (vagy pl. benyúltam a felsője alá, diszkréten), láttam, hogy viszolyog, meg az a tipikus, önkétlen undor dolog. Na most, nem vagyok ápolatlan, nem vagyok büdös, egyszerűen, a belsőmbe szeretett bele, és a külsőmet egyszerűen nem bírta elfogadni, nem bírta megszokni, nem vágyott rám, fizikálisan. Szóval ennyit arról, akik azt mondják, hogy a külső nem lényeg. A külső nagyon is lényeg.
2010. dec. 23. 10:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is 14 evesen meg eretlen a szexualitasra. Masodszor nem a kulso a lenyeg, hanem a hormonok. En eleg szepnek szamitok (voltam modell es sok ferfi vesz korul)ennek ellenere voltam mar 120 kilos nem tul szep ferfival. Egyszeruen nagyon szep szempillai voltak es abba beleszeredtem. Szerettem az illatat, ha megereztem, a gyomromban elojott az a jol eso bizserges, amit mindenki ismer. Ez ilyen egyszeru, megmagyarazhatatlan, hogy minek a hatasara vonzodsz a masikhoz, de biztos vagyok benne, hogy nem egy tokeletes, asszimetrikus arcba vagy egy jol kidolgozott testbe szeretek bele. Azt azonban alatamasztom, hogy egy jokepu ferfit hamarabb eszre vesz az ember es szivesebben kezd el vele beszelgetni, de az nem azt jelenti, hogy egyutt is lenne vele.
2010. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Utolsó. Akkora mellei voltak, hogy el nem tudod képzelni...
2010. dec. 23. 10:36
 13/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk én egy fura fazon vagyok, mert beleszerethetek olyan lányba, akit nem tartok vonzónak. Alábecsülik sokan az akaratot, pedig az akarattal irányíthatóak az érzelmek.
2010. dec. 23. 10:39
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
hát kedves kérdező te a 14 éves lány szintjén vagy. kijelented mekkora mellei voltak és, hogy az érzelmek irányíthatóak. pedig nagyon nem. max elnyomni lehet őket. de akkor is ott vannak.
2010. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Hidd el, technika kérdése. Nem az érzelmek elnyomása, mert az nehezebb, de érzelmek kialakítása, megteremtése, az sikerülhet akarattal. Úgy tudnám ezt jellemezni, hogy eszel valami szörnyűséget életedben először (mondjuk férget). Undorító az íze, de Te mégis az "ízkavalkádból" kiválasztod azt az ízet, ami jónak tűnik. Egy idő után rákapsz, és még az is lehet, szívesen eszed.
2010. dec. 23. 10:45
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tökre így van....

De háát a külső meghódít a belső megtart....:D

2010. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy 14 éves lány könnyen rajong egy 20 éves fiúért, mert ő az okosabb, ő az erősebb, és még semmilyen fiú nem volt az életében. De ez nem szerelem, ez rajongás, ami nagoyn könnyen kialakul, de pillanatok alatt eltűnhet.

Attól mert már nagyok a mellei, nem érett a szexre. Hogy gondoltad, hogy majd úgy látja a világot, mint te?

A külső valóban számít, de itt nem ez volt a probléma, hanem, hogy egy kislány, aki még teljesen tapasztalatlan és naiv, áll egy 20 éves "érett" fiúval szemben, aki mindezt kihasználta.

2010. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Az almás sztorihoz: az almának nincs lelke! ezt barom hasonlatot:S ez csak külsős duma volt.

Én csak belső alapján ismerkedem. Olyan lánnyal vagyok aki külsőleg 100% nem az esetem és mivel én csak belsőt nézem, így nagyon szeretem:) és most már az esetem;) Élő példa vagyok erre, szóval ne mondjátok hogy mindenki a külsőre megy! mert nem igaz, én biztos hogy nem. Egy 14 éves saját magát nem ismeri, még tudatlan bizonyos téren, tényleg mit vártál? ágyba ugrik neked rögtön? és azt mondja jó voltál édes? hahaha

2010. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
De jó lett volna szeretkezni vele, bevallom...
2010. dec. 23. 11:20
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
A lány valószínűleg nem azért viszolygott, mert nem jössz be neki külsőre, hanem azért, mert még messze nem érett meg ara, hogy a felsője alatt nyúlkáljanak, ennyi. Egy ilyen történet alapján következtetéseket levonni, meg hülyeség.
2010. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!