Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ugyanazzal a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanazzal a lánnyal álmodok. És, ha valamit álmodok, így, vagy úgy, de beválik. Miért?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek az ilyesmiben, nem vagyok ilyen jellegű fazon, de már jópárszor bevállt. Annyira sok egybeesés történik, hogy komolyan, elég rossz érzésem van...
2010. dec. 23. 15:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

lehet nem azért álmodod, mert meg fog történni, hanem sejted hogy meg fog töerténni, vagy szeretnéd, vagy félsz tőle, vagy már volt hasonló tapasztalatod, sokat jár a fejedben a dolog, pl nem bízol valakiben és azt álmodod h megcsal, vagy hogy nem bízol benne, közbe meg lehet nem veszíted el mégse, ha meg igen, akkor lehet hogy azért mert már kiidegeled a sok féltékenységgel meg bizalmatlansággal, hisztivel. Tehát az álmok befolyásolják az ember érzéseit, hitét stb.

Nekem is rossz álom után rossz kedvem van és elgondolkodok dolgokon, ezzel be lehet vonzani a rosszat is a jót is, azt nem hinném h az álmok bármit előrevetítenének, vagy befolyáslnának, sztem megérezni valamit ébren szoktunk, csak az élmények, érzések amik kavarognak bennünk és a vágyak, azok a tudatalattiból feljönnek. Lehetőség meg csak kettő van, vagy vagy alapon, így nem ritka h véletlen így vagy úgy bevállnak az álmok előbb vagy utóbb

nem hinném ha azt álmodom h meddő vagyok akkor az is leszek, max ha tudom h az vagyok akkor álmodok igazat,

meg nem hinném ha azt álmodom h megcsal a párom, vagy hazudik, vagy elhagy, vagy meghal mostanában akkor meg is történne, pedig én sokmindent elhiszek

2011. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!