Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendes, kezdeményezőkészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes, kezdeményezőkészség hiányában szenvedő emberek hol ismerkedjenek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány?Chat.hu

Írj privit és én segítek.Regisztrálj fel chatre, szólj ha megvan aztán beszélgethetünk is ha gondolod.

:)

2010. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú hát chat.hu-ra biztos nem megyek fel,bocsi
2010. dec. 24. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg nyomás a társkereső.Én is ezt a 2-őt nyomom.
2010. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha csendes vagy, akkor randin mit akarsz majd? :) Ha ott se fogsz megszólalni az ciki, ne a csaj lökje már a dumát
2010. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok..:)
2010. dec. 24. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is társkereső , csak igen utána is nehéz lesz az első találkozás
2010. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gyuribacsika ***** válasza:
Szerintem ha lány vagy márpedig mint most kiderült lány vagy, de ez nem ismerkedős randi oldal, de ez sem baj.Itt is millió ember megfordul, írj annyit hogy melyik városban laksz és hátha vannak emberek a közeledből.(Tapasztalat)
2010. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!