Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom áttörni a gátjaimat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom áttörni a gátjaimat. Ezért nem hiszi el, hogy szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Adott egy 15 éves lány, én meg itt vagyok, 21 évesen. A problémám az, hogy nme hiszi el, hogy szeretem, csak "játszadozom". Ez azért van, mert én nem tudom teljesen kimutatni azt, mennyire szeretem. Teszem tettekkel, teszem szavakkal, teszem versekkel és ajándékokkal, de nem tudom ezt kifejezni könnyekkel, vagy személyes, fésztofész vallomásokkal. Nem megy, egyszerűen nem vagyok képes, ha mégis sikerül, esetlen és félreérthető. Nem megy, gyakran találkozunk, beszélünk, mondja, hogy nem hisz nekem, hiszen akkor sírnék, meg ilyesmi, mondom, ez nálam nem így megy, aztán hazajövök, és tényleg sírok keservesen, hogy hogy a fenébe nem érti meg, hogy én tényleg szeretem Őt, hogy én tényleg megőrülök Érte, és még soha nem éreztem ilyet egy lány iránt, de egyszerűen ezt olyan módon, ahogy Ő "elgondolja", nem tudom kimutatni, így vagyok kódolva. Mit lehet tenni, hogy végre elhiggye, mennyire szeretem?
2010. dec. 25. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Tiltsd el a romantikus filmektől. Abból veszi ezt a sok hülyeséget.
2010. dec. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Buta ez a lány. Az én barátom a legelején közölte, hogy szintén nem tudja így kifejezni az irántam érzett szerelmét, és én az első perctől fogva tolerálom ezt. Néha persze hiányzik, hogy spontán kimondja, hogy imád, vagy ilyesmi, de megelégszem azzal, amit az ölelése, és a csókjai váltanak ki. Amit érzek ezekből a gesztusokból. Mi megbeszéltük, hogy ha ajándékozunk is egymásnak, csak nagyon olcsón. (persze ezt én nem tartom be...akit szeretek, annak a világot odaadnám, a Nappal, a Holddal, és a csillagokkal együtt) Írj neki egy szerelmes levelet! Papírra, tollal. Írd le, hogy mit érzel. Én egyszer kaptam életemben szerelmes levelet, még nagyon régen...De azóta is őrzöm, holott a fiú számomra semmit sem jelent, és én sem neki. Ne úgy próbáld kimutatni, mit érzel, hogy magadra erőlteted a fésztúfész dolgokat, ne vegyél neki millió ajándékot : egy ölelésedből érezze, vagy abból, ahogy ránézel.
2010. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok : nem olvasta véletlenül a Rómeó és Júliát? :D Csak mert amúgy ez hasonló egy XXI. századi Rómeó és Júlia történethez.
2010. dec. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
fésztofész - na ezért nem válaszolok neked
2010. dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Hagggyad má', ő csak trendi akar leni. Mért kel belekőtni? Ha fésztufész lenénk pásholnám a fáking arcocskádat ezér.
2010. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
De ilyen ostoba emberekkel minek foglalkozol? Ha megd*gtad, akkor állj odébb. Légy úri ember.
2010. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég felszínes. A tetteket nehezebb eljátszani, mint a pityergést.
2010. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!