Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek: én buta vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek: én buta vagyok. Tudok valamit tenni? Nincs ötletem (mivel ostoba vagyok)

Figyelt kérdés

Hát… Én egy buta srác vagyok, egy sík buta srác, ez a baj. Nem vagyok sunyi-alattomos-rafinált. Nekem sem gyomrom, sem agykapacitásom nincs ehhez, és energiát sem akarok belefektetni ilyen „kis piszkos emberi játszmákba”. Én nem taktikázgatom, meg cicázok másokkal, emberekkel, lányokkal, idegeikkel. Nem… Verek át embereket, találok ki kamusztorikat, hogy nagyobb legyek, vagy hogy elcsábítsak lányokat. Nem tudom megjátszani magam, egyszerűen nem megy. És nem is akarom. Én utálom egyszerűen a színjátszást. Nekem nincs erőm, gyomrom a szemükbe hazudni a szüleimnek, lány szüleinek, haverjaimnak, végigkamuzni mindent. És mondjuk úgy, nem tudok hazudni. Ez van. Ostoba vagyok. Buta vagyok. Nem tudok taktikázgatni, főleg lányügyben, én nem szeretem kavarni sz-rt, egyszerűen, összeugrasztani embereket másokkal, meg kavargatni a rohadt lapjaimat, csak hogy a végén én legyek a győztes. Egyszerűen nem megy. És nem is akarom. Nem tudom, hogy tudnak mások emberi életekkel így játszogatni, én ehhez senki vagyok. Van a magamfajta buta, ostoba srácoknak valamire esélye ebben a világban? Mindig a sz-rkavarók győznek.

Persze, most mondhatnám azt, hogy okos vagyok, mert általában jól látom az összefüggéseket, van nyelvvizsgám, több is, egyetemen tanulok, voltam kitűnő is, úgy, hogy csak órán figyeltem, egy viszonylag jó érettségit hoztam össze 0 tanulással, de én ezt nem tartom okosságnak, inkább szerencsének. Alapból : az iskola nem az ész fokmérője. Szóval. Igen. Buta és ostoba vagyok. Egy sz*r. Utálok játszadozni, inkább a becsületet választom és a kitartást. De azt senki sem tartja nagyra.


2010. dec. 25. 18:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Erre annyit tudok mondani, hogy az erősebb kutya baszik.
2010. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11%
keress magadnak buta lányt , ennyi
2010. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól lennél buta, hogy egyenes vagy?

Ha ezt így gondolod nem buta vagy, hanem hülye. Bocs, én meg őszinte.

2010. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Persze, buta vagyok, mert hülye. Pontosabban, azért vagyok hülye, mert buta. Mert buta vagyok ahhoz, hogy ne legyek hülye.
2010. dec. 25. 18:25
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
Nem, hülye vagy, mert azt gondolod az emberek majd csodálatos őszinte embernek fognak tartani, aki egy kicsit fogalomzavarban van. Kicsit rosszul gondolod.
2010. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én meg folyton elbambulok, nem figyelek, álmodozok, elfelejtek mindent emiatt sokan hülyének tartanak :P ez van, hátha vki elfogad egyszer , legalább nem vok olyan visszahúzódó
2010. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem. Ezt honnan következtetted?
2010. dec. 25. 18:27
 8/31 nielindi ***** válasza:
100%
s3gghülye vagy. amiket leírtál, az nem butaság kérdése... az egy dolog, h te nem b@szol át, vezetsz meg senkit. de ha téged mindenki minden helyzetben csak átver, akkor naiv, buta vagy.
2010. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

te nem buta vagy, csak a felfogásod sz.ar.

én lány vagyok, de sose értettem meg azokat a lányokat/nőket, aki képesek voltak játszmákba kezdeni, nem mindent megmutatni, titkolózni, magukat jobbnak mutatni, húzd meg-ereszd meg-et játszani. én mindig magamat adtam, és akinek ez nem kell, az hosszú távon úgysem tartana ki mellettem. állítom, hogy boldogabb vagyok így, mint az állandóan taktikázó, stresszelő barátnőim.

2010. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Butaság, mert képtelen vagyok máshogy cselekedni, azaz védtelen vagyok az efféle támadások ellen.
2010. dec. 25. 18:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!