Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek: én buta vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek: én buta vagyok. Tudok valamit tenni? Nincs ötletem (mivel ostoba vagyok)

Figyelt kérdés

Hát… Én egy buta srác vagyok, egy sík buta srác, ez a baj. Nem vagyok sunyi-alattomos-rafinált. Nekem sem gyomrom, sem agykapacitásom nincs ehhez, és energiát sem akarok belefektetni ilyen „kis piszkos emberi játszmákba”. Én nem taktikázgatom, meg cicázok másokkal, emberekkel, lányokkal, idegeikkel. Nem… Verek át embereket, találok ki kamusztorikat, hogy nagyobb legyek, vagy hogy elcsábítsak lányokat. Nem tudom megjátszani magam, egyszerűen nem megy. És nem is akarom. Én utálom egyszerűen a színjátszást. Nekem nincs erőm, gyomrom a szemükbe hazudni a szüleimnek, lány szüleinek, haverjaimnak, végigkamuzni mindent. És mondjuk úgy, nem tudok hazudni. Ez van. Ostoba vagyok. Buta vagyok. Nem tudok taktikázgatni, főleg lányügyben, én nem szeretem kavarni sz-rt, egyszerűen, összeugrasztani embereket másokkal, meg kavargatni a rohadt lapjaimat, csak hogy a végén én legyek a győztes. Egyszerűen nem megy. És nem is akarom. Nem tudom, hogy tudnak mások emberi életekkel így játszogatni, én ehhez senki vagyok. Van a magamfajta buta, ostoba srácoknak valamire esélye ebben a világban? Mindig a sz-rkavarók győznek.

Persze, most mondhatnám azt, hogy okos vagyok, mert általában jól látom az összefüggéseket, van nyelvvizsgám, több is, egyetemen tanulok, voltam kitűnő is, úgy, hogy csak órán figyeltem, egy viszonylag jó érettségit hoztam össze 0 tanulással, de én ezt nem tartom okosságnak, inkább szerencsének. Alapból : az iskola nem az ész fokmérője. Szóval. Igen. Buta és ostoba vagyok. Egy sz*r. Utálok játszadozni, inkább a becsületet választom és a kitartást. De azt senki sem tartja nagyra.


2010. dec. 25. 18:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ebben a helyzetben,ez a jó,hogy ilyen vagy,mert jól érzed magad a bõrödben.A lelkiismereted mindig tiszta marad!
2010. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Jobb ha külföldre költözöl, ilyen felfogással Magyarországon semmire se mész. Ez persze nem a te hibád.
2010. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
És, ami miatt még ritka buta vagyok, hogy tudom, hogy néhány helyzetből rosszul fogok kijönni, én mégis abban a helyzetben maradok, hogy megvédjek valakit, akit szeretek. És, buta vagyok, mert tudom, hogy Ő nem fog kiállni mellettem, én mégis kiállok Mellette.
2010. dec. 25. 18:36
 14/31 anonim ***** válasza:
hát öcsém te tényleg hülye vagy..
2010. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen butànak!
2010. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, a butaság = szerelem. Legalábbis nem tudok nem buta lenni szerelemben.
2010. dec. 25. 18:47
 17/31 anonim ***** válasza:
2010. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Milyen következtetés alapján jutottál erre?
2010. dec. 25. 18:51
 19/31 anonim ***** válasza:

Leginkább az írás hangvétele. Mikor olvastam azt, az is ugyanúgy hatott rám, mint ez.

Elárulod?

2010. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Moszuke ***** válasza:

haver te egy jó ember vagy:) ezek szerint én is buta vagyok:(

ne változz meg. kitartás!

vedd magad körbe hasonló buta emberekkel, barátokkal.. és majd a szerelem is megtalál..

stb-stb.

2010. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!