Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek: én buta vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek: én buta vagyok. Tudok valamit tenni? Nincs ötletem (mivel ostoba vagyok)

Figyelt kérdés

Hát… Én egy buta srác vagyok, egy sík buta srác, ez a baj. Nem vagyok sunyi-alattomos-rafinált. Nekem sem gyomrom, sem agykapacitásom nincs ehhez, és energiát sem akarok belefektetni ilyen „kis piszkos emberi játszmákba”. Én nem taktikázgatom, meg cicázok másokkal, emberekkel, lányokkal, idegeikkel. Nem… Verek át embereket, találok ki kamusztorikat, hogy nagyobb legyek, vagy hogy elcsábítsak lányokat. Nem tudom megjátszani magam, egyszerűen nem megy. És nem is akarom. Én utálom egyszerűen a színjátszást. Nekem nincs erőm, gyomrom a szemükbe hazudni a szüleimnek, lány szüleinek, haverjaimnak, végigkamuzni mindent. És mondjuk úgy, nem tudok hazudni. Ez van. Ostoba vagyok. Buta vagyok. Nem tudok taktikázgatni, főleg lányügyben, én nem szeretem kavarni sz-rt, egyszerűen, összeugrasztani embereket másokkal, meg kavargatni a rohadt lapjaimat, csak hogy a végén én legyek a győztes. Egyszerűen nem megy. És nem is akarom. Nem tudom, hogy tudnak mások emberi életekkel így játszogatni, én ehhez senki vagyok. Van a magamfajta buta, ostoba srácoknak valamire esélye ebben a világban? Mindig a sz-rkavarók győznek.

Persze, most mondhatnám azt, hogy okos vagyok, mert általában jól látom az összefüggéseket, van nyelvvizsgám, több is, egyetemen tanulok, voltam kitűnő is, úgy, hogy csak órán figyeltem, egy viszonylag jó érettségit hoztam össze 0 tanulással, de én ezt nem tartom okosságnak, inkább szerencsének. Alapból : az iskola nem az ész fokmérője. Szóval. Igen. Buta és ostoba vagyok. Egy sz*r. Utálok játszadozni, inkább a becsületet választom és a kitartást. De azt senki sem tartja nagyra.


2010. dec. 25. 18:16
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Hangvétel... Hmm... Azt hittem, hogy legalább az időpont, "Privát e-mail" szintén publikus, csillagok használata, és egyebek.

Akkor két kérdés:

a. Ha én lennék, mi lenne?

b. Ha nem én lennék, mi történne?

2010. dec. 25. 18:59
 22/31 anonim ***** válasza:

Semmi nem lenne, semmi nem történne. Én normálisan írtam, de ha te nem tisztelsz meg annyival, hogy ugyanúgy normálisan írják, akkor hagyjuk.


Annyi volt az egész, hogy olvastam azt a kérdést, teljesen át tudtam érezni, ahogy ezt is. A mondatszerkezetek, hangvétele stimmelt, így mertem feltételezni, hogy esetleg mindkettőt te írtad ki. Mivel anonim, így mi is történhetne. semmi. Csak kíváncsi voltam, hogy jól vettem-e észre. ennyi.

2010. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nyugalom. Látod, megint annyira buta vagyok, hogy félreérted a mondandóm. :)
2010. dec. 25. 19:06
 24/31 anonim ***** válasza:

Pont, hogy tudom mit érzel.


naaa, ha már megint normális vagy, akkor elárulhatnád...csak hogy nyugodtan alhassak.

2010. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Látod, vagyok olyan buta, hogy azt mondom, igen, csak hogy biztosra mondhasd, hogy Te nem vagy buta. :)
2010. dec. 25. 19:19
 26/31 anonim ***** válasza:

Te most szivatsz?

Nem gondolom magam nem butának azért, mert ráéreztem.

2010. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Semmi szivatás. Pedig gondolhatnád magad nem butának, mert nem hinném, hogy annyira hasonlítana a két szöveg. Formailag - mondjuk. Stílusban - kevésbé.
2010. dec. 25. 19:23
 28/31 anonim ***** válasza:

Semmi szivatás. Pedig gondolhatnád magad nem butának, mert nem hinném, hogy annyira hasonlítana a két szöveg. Formailag - mondjuk. Stílusban - kevésbé.


Ha szerinted annyira nem hasonlít, akkor miért gondolhatnám magam én nem butának? nem inkább butának? mert úgy lenne értelme...


De mindegy is.(ha már nem tudsz konkrét választ adni, mivel ugye te őszinte ember vagy és nem játszadozol)

2010. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Értettem ezalatt, hogy ezek szerint az apró összefüggéseket is észrevetted. :) Tehát nem vagy buta. Épp akkor lennél buta, ha Te is, akárcsak én, nem látnád a kettő közötti hasonlóságot.

Már rég megadtam a választ fentebb. :)

2010. dec. 25. 19:29
 30/31 anonim ***** válasza:
Sose bánd, hogy igaz ember vagy ebben az eltorzult világban. Néha a jó emberek is megjárják, ez ellen nem lehet tenni.
2010. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!