Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az orvosom! Mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az orvosom! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Fél éve járok egy magánorvoshoz és nagyon megtetszett nekem. Azóta megtudtam róla pár személyes infot is és felkeltette az érdeklődésemet. Nő vagyok, nem nagy köztünk a korkülönbség és az érdekelne, hogyan hozhatnám finoman a tudtára, hogy szívesen megismerném? A helyzetet nehezíti, hogy mostanában nagyon ritkán járok csak hozzá...

A rendelőbe nem ronthatok rá, hiszen biztosan kellemetlenül érezné magát mint orvos és mint férfi is.

Van valamilyen ötletetek? Ti hogyan közelednétek a helyebe hogy ne legyen túl nyomulós, de érezze, hogy érdeklődöm?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. dec. 26. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Hívd fel,és mondd azt,hogy van egy magán jellegű problémád amit személyesen szeretnél vele megbeszélni,ráérne-e valamikor.
2010. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett már a "majdnem fogorvosom". Igazán a fogorvosom fia, aki az apja mellett segédkezett egyetem mellett. Sokszor nem tudtam eldönteni, hogy vajon azért néz-e rám, mert az apja kezét figyeli, hogy mit csinál, vagy mert engem néz :D De volt olyan, hogy kettesben voltunk és én kérdeztem valamit, erre kb lerázott....Szóval én feladtam még az álmodozást is. Meg ugye belegondoltam abba, hogy ott nyáladzok meg ilyesmi, hát elég kiábrándító lehetek... :)


És azt észreveszed rajta, hogy talán tetszel neki? Kedves veled pl? Szerintem azt észre lehet venni ha valakinek szimpatikusak vagyunk...

2010. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

az én fogorvosom is jó pasi, de van családja :D


szerintem ha tetszenél neki, akkor a tudtodra adta volna valahogy...

nem a nő dolga, hogy fusson a pasi után, szóval sztem keress párt magadnak máshol.

2010. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

kedves velem persze, de ismerőseim azt mondják ennyi pénzért amit otthagyok nála kedvesnek is kell lennie. Nem tesz semmilyen félreérthető dolgot, de még ha akarna se tehetne, hiszen ha nekem nem tetszik és "nyomul" az véget vethet a praxisának is akár.

Beszéltünk már magánjellegű dolgokról is (persze nem legbelsőbb titkainkat osztottuk meg egymással), de nem volt köze a fogászathoz.

2010. dec. 26. 22:48
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a betege vagy nem lehet semmi, sajnálom, etika.
2010. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
22.40es->>xD
2010. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
megkérdezhetem,mi lett a kimenetele a kapcsolatnak? én is ugyan ebben a cipőben járok,és szeretnék tanácsot kérni.csak röviden az eset.egy hónapja járok a sebészeti ambulanciára kötözésre,a barátnőm ajánlotta,az orvost mert ő ott dolgozik.már az első találkozásunknál vibrált köztünk a levegő,másodiknál humorizált,és így tovább.megadta számát,hívhatom,ha bármi gond lenne,még vasárnap is.mindig túl kedves a sebem ő köti át,pedig nem az ő dolga lenne.humorizál,hogy velem álmodott,mert izgul,hogy meggyógyuljak.minden esetben kikísér,alig akar elengedni,inkább tanácsokkal lát el,csak marasztaljon még.legutóbbi esetnél,mikor elváltunk,szinte a "lelkemre"kötötte,hogyha ott vagyok,hívjam,és azon nyomban szalad le az osztályról,az ambulanciára,hogy ellásson.mások órákat várnak az orvosukra,én tíz percnél többet nem.nagyon tetszik nekem,úgy gondolom én is neki.szerintem nem mer kezdeményezni,sajnos én sem.hozzá kell tennem,ő nem a magánorvosom,tehát nem a pénz miatt kedves velem.szeretnék véleményt kérni, hogyan adjam a tudtára,hogy tetszik nekem.sőtttt....
2011. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!