Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá írjak vagy ne írjak rá? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak vagy ne írjak rá? :S

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja tetszik egy srác, de nem merek kezdeményezni mert félek nem vagyok elég jó neki.. 3 hete rászántam magam, hogy bejelölöm facebook-on, és barátnőim biztatására meg is "böktem" sajnos még azóta sem bökött vissza.. ez azt jelenti, hogy nem jövök be neki? vagy csupán nem érdeklem? talán nem szokta nézegetni hogy ki "bökdösi", szóval még van remény? :S fogalma sincs, hogy mit tegyek mert már belefáradtam abba, hogy nekem sosem jön össze semmi! talán túl magasra teszem a mércét? de nem hiszem, mert ez a srác sem azért fogott meg mert valami "hű de macsó" csak ránéztem és tudtam hogy nekem Ő kell. Ő 18/F én pedig 15/L félek ha nem írok rá, akkor végleg el kell felejtenem hisz ő jövő májusban ballagni fog szóval nem sok időm van :S mit tegyek? ráírjak vagy ne írjak? ha írok mit kérdezzek? és ha nem is ír vissza? :S vagy ha utána suliban rólam fognak beszélni, hogy "pofára estem"? segítsetek!
2010. dec. 27. 12:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

nagy dolog -.-

nem ír vissza??!

lépj tovább...

az élet nem csak egy férfiról vagy csak egy nőről szól, szerintem nem 15 évesen találod meg az igazat

keress egy másikat :/

2010. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem facebook-on ráírni nem nagy dolog, írj nekinyugodtan. :) Elég gáz, ha már ezt is nyomulásként fogja fel. :)

Valamit találj ki, de a "szia, mizu?"-ból elég nehéz kihozni egy épkézláb beszélgetést. :D

Szoktatok suliban eszélgetni, ismered, vagy csak látásból? Ha még nem ismered, akkor nézd meg az adatlapján, hogy miket szeret, és azokról tudtok beszélni esetleg, ha meg már ismered, akkor könnyű lesz témát találni. :)

Egy darabig írj rá te, aztán figyelj, hogy ha nem írsz neki, akkor ő megteszi-e.

És persze suliban is beszélgess vele néha, hogy "milyen órád lesz?", stb. Ne csak facebok-on. :) Megkönnyítiaz ismerkedést, de ne korlátozódj csak oda. :)

Sok sikert! :)

16/L

2010. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
és ha meg sem próbálom? és mondjuk összejön a dolog? lehet hogy nem most találom meg az igazit de ha mégis? pl. szüleim is több mint 20 éve vannak együtt és boldogok, még fiatalon ismerték meg egymást és összekötötték életüket!
2010. dec. 27. 12:15
 4/21 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (16/L)

Bocsánat a kimaradó betűkért, tudok írni, csak a billentyűzetem haldoklik. :D

2010. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a második választ! :)

sajnos nem ismerem személyesen, csak látásából..

tudom hogy imád kosarazni és mindig megyek és megnézem, de ha rá is írok akkor egyből az lenne hogy "ki vagy és miért írtál rám?" és ez engem zavar vagyis félek a visszautasítástól.. :(

2010. dec. 27. 12:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan ráírhatsz, az még nem nyomulás, és abból semmi olyan dolog nem lehet ami neked ciki: )

Nekem is volt már ilyen..és végül mindíg ráírtam, mert nem tudtam nyugton maradni: D

Aztán jöttek a randik, és van ami jól sikerült, van ami nem.Ez mind attól függ, hogy mennyire tartod magad.

Régen nem volt sok önbizalmam, és nem is volt pasim.Most valamivel több van, és még ugyan mindíg nincsen pasim, de ez azért van, mert én válogatok.: D Jön sok jó visszajelzés, én pedig várom, amíg egy oylasvalakitől jön, aki nekem is megfelelne;)

Az önbizalom, ami a legfontosabb.Hisz amilyennekl te látod magad, más is csak anyninak lát téged.Miért is látna többet, ha te nem hiszed el?

hajrá;)

16/L

2010. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem beleírni hogy az önbizalmam a béka segge alatt van vannak pillanataim amikor kicsit szépnek érzem magam de aztán rájövök hogy csúnya vagyok.. csúnyának érzem magam és kövérnek, annyira szar érzés hogy én vagyok olyan mint az osztálytársaim jó nem vagyok egy bálna de én mindig is fejlettebb voltam mint ők.. =/ és lehet ezt nem tudom feldolgozni és elfogadni.. ha valaki azt mondta hogy "de buta vagy, hisz te gyönyörű vagy" én inkább meg se hallom mert tudom csak meg akar nyugtatni..
2010. dec. 27. 12:33
 9/21 A kérdező kommentje:
*én NEM vagyok olyan
2010. dec. 27. 12:34
 10/21 anonim ***** válasza:

Én se érzem magam szépnek, de ha valakivel akarok beszélni, akkor ráírok, nem fogok itt ülni, és szenvedni, segítek magamon. :) Eddig a pár emberből egy se ölt meg ezért, és nem is voltak bunkók. :)

Második voltam.

2010. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!