Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá írjak vagy ne írjak rá? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak vagy ne írjak rá? :S

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja tetszik egy srác, de nem merek kezdeményezni mert félek nem vagyok elég jó neki.. 3 hete rászántam magam, hogy bejelölöm facebook-on, és barátnőim biztatására meg is "böktem" sajnos még azóta sem bökött vissza.. ez azt jelenti, hogy nem jövök be neki? vagy csupán nem érdeklem? talán nem szokta nézegetni hogy ki "bökdösi", szóval még van remény? :S fogalma sincs, hogy mit tegyek mert már belefáradtam abba, hogy nekem sosem jön össze semmi! talán túl magasra teszem a mércét? de nem hiszem, mert ez a srác sem azért fogott meg mert valami "hű de macsó" csak ránéztem és tudtam hogy nekem Ő kell. Ő 18/F én pedig 15/L félek ha nem írok rá, akkor végleg el kell felejtenem hisz ő jövő májusban ballagni fog szóval nem sok időm van :S mit tegyek? ráírjak vagy ne írjak? ha írok mit kérdezzek? és ha nem is ír vissza? :S vagy ha utána suliban rólam fognak beszélni, hogy "pofára estem"? segítsetek!
2010. dec. 27. 12:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mitha magamat latnam. En is igy voltam: rairjak, ne irjak ra? Mi lesz, ha az egesz suli rajtam fog nevetni? Es igen, bejeloltem hi5on, felvettem messengerre, irtam neki. Ennyi volt a celom, gondoltam, ha sokat irok neki fog o kezdemenyezni. De nem, elmondtam neki mar tobb, mint 3 hete, hogy tetszik, o meg azota sem valaszolt. Es tudod mit mondok erre? Azt, hogy orulok, hogy elmondtam neki az erzeseimet, mert soha nem tudhatod melyik fiu fogja megvalositani az almaid! Az nem szegyen, ha szereted... Sot! Es nekem is ez volt az elso eset, hogy en vallottam fiunak szerelmet. De legalabb nem azon gyotrom magam, hogy mi lett volna, ha........ Mondd meg neki! Es nyugi, nem fog a suli rajtad csamcsogni es ha megis elmondja masnak, akkor is, minden csoda 3 napig tart! Bizz magadban es ha van kerdesed irj batran! SOK SIKERT!!

17/L

2010. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást! :) lehet, hogy rászánom magam és felveszem msn-re és ha igen akkor még tuti a téli szünetben :)
2010. dec. 27. 14:34
 13/21 anonim ***** válasza:
szerintem is vedd felé msnre írd neki hogy ki vagy csak amolyan emlékeztető képpen csak hogy tudja h. honnan ismer és utána már lehet beszélgetni bármiről de itt az aktuális téma a karácsony sok sikert :)
2010. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jujj, megböktem egy srácot FB-n. MOST mi lesz wááá?!

Te hallod ilyenkor magad?:D

Gáz nagyon :DDD

ÉLŐBEN ismerkedj, beszélj vele. az FB nem mérvadó!!!

2010. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
jejejeeeeeeeee felvettem és beszélgettünk és tök rendes és ahh belehalok annyira jó (L) :))
2010. dec. 27. 22:37
 16/21 anonim ***** válasza:
Kb valahogy én is így vagyok :) Ugyan így mint te voltál :) .. Annyi különbséggel, hogy mi egy idősek vagyunk, és már lassan egy éve szeretem :/:) DE még nemis beszéltem vele, cska egy suli :) ..És megkérdezhetlek, hogy szerinted nekem mit kellene csinálnom?:) Mert látom, te vetted a bátorságot és fölvetted :)
2010. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
az a legjobb ha te is felveszed vele a kapcsolatot elkezdesz vele beszélgetni, és magadat adod :) ne félj nem fogja leharapni a fejed, és egy idő után elmondhatod az érzéseidet! :) légy bátor, mint én ! ;)
2010. dec. 28. 14:16
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát valamit muszáj lenne lépnem :) És te mégis, hogy kezdted vagy mi?:) Ha felvenném, mondjuk msn-re, hogy kezdjem az írást..mivel?:D:$:)
2010. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

felvettem és ő írt rám :D

köszönt és kérdezte ki vagyok?

mondtam hogy az a lány aki megbökte de ő nem bökte vissza és elkezdtünk dumálni és visszabökött :)

2010. dec. 28. 17:45
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják, mennyek oda hozzá:) De az a baj, nem tudom, mit kellene neki mondanom:D És ha nem lesz témánk?:S Meg nekem ehhez nagy lelkierő kell, hogy odamenjek hozzá, de ugye ha felvenném, msn-en írunk meg minden, és élőbe meg nem beszélnénk:S Mert vannak helyzetek mikor egyedül van, mikor vár a buszra, akkor gondoltam, hogy odamennék hozzá..:/ Mert ő ilyen visszahúzódó ilyen téren, úgy értve, hogy nem kezdeményezne egy lánynak :D Szerintem, én úgy ismerem, meg a barátnőm ismeri így egy városból, de nem beszélnek nincsenek úgy jóba sajnos, és ő mond nekem róla dolgokat:D:) Szerinted, melyik a jobb? Mert ha msn-re felveszem és nem fogadja el, az olyan nem jó:S:):)
2010. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!