Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és fiúk! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apollo93 kérdése:

Lányok és fiúk! Számotokra mit jelent a férfiasság külső és belső szempontból?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy, ha egy lány meglát egy fiút vagy férfit akkor mikor tudja azt mondani rá, hogy férfias. Kérlek ne felejtsetek el belső tulajdonságokat is!

Kösz mindenkinek!:)


2010. dec. 27. 16:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:38


"A válasz megírásának időpontja: ma 18:37

75-ös, ez nem is a tökéletességről szól :) Tényleg senki sem az, és az álmodozik, aki a tökéleteset keresi, mert soha nem találja meg."


És most éppenséggel ki is álmodozott? :D


"Másik nézőpont szerint pedig mindenkinek más a tökéletes."


Na és mit jelent a tökéletes fogalma? :)


Mellesleg ez a kijelentésed nincsen ellentmondásban az előzővel.

2010. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Akkor álmodoztam volna, ha nem létezne olyat, akit leírtam :) Pedig létezik, összefutottunk már :) Nem is egy ilyen létezik :) Találkozunk, betegre röhögjük magunkat,merengünk az élet nagy dolgain, a tudományokon:)


Hogy nekem milyen a tökéletes, hát oldalakat írhatnék róla, mert bele kellene foglalnom azt is,hogy mit gondol a családalapításról, a házasságról meg minden, de most ezzel nem akarok senkit fárasztani..

Egy jó humorú intelligens férfi boldoggá tudna tenni :)

2010. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:47


Létezik, mégsem a párod ugye. :)


Amúgy, létezik sok jó humorú, intelligens férfi, aki szeretne családot, csak a nőknek kellene a megismerésig eljutniuk velük. :)

De amíg a nők a párkapcsolatot egyfajta lángoló, katartikus élményként képzelik el, addig erre nem sok esély van.

2010. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Mégis hogy jön ide a párkapcsolat? Férfiasságról volt szó :) Azért attól, hogy valakinek borostája van még nem vágom magam hanyatt. A párkapcsolatnak az értelme az,hogy a másikban egy pluszt érzel, ami arra motivál,hogy keresd a társaságát, vele legyél és megszeresd. Nálam mindig így alakultak ki az érzések és a vicc, hogy nagyon sokszor egyáltalán nem is tetszett az illető, csak vonzott.
2010. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Engem nyugodtan fáraszthatnál ezzel, ugyanis nagyon érdekel engem a téma:)

Szerintem mindenki úgy tökéletes, ahogy van.Mindenkinek más a szép, de én most arra lennék kíváncsi, hogy külsőleg belsőleg mi jön be a NŐKnek/nem a tinip*csáknak/!Pl.: széles váll,szőrös kar,mellkas|érzelmes és családcentrikus vagy érzéketlen...stb

Hölgyeim csak őszintén!:) Ne álszenteskedjünk.

2010. dec. 28. 10:07
 16/28 anonim ***** válasza:
A NŐK AZÉRT SZERETIK A 40 ES KATEGÓRIÁT MERT AZ JOBBAN HASONLÍT A SAJÁT APJUKRA
2010. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Na szóval én a szőrös férfiakat szeretem, akik macisak. A hideg ráz azoktól, akik borotválják a testüket, számomra undorító. Széles váll, hát ez a macis testalkattal szerintem együtt jár. Tipikusan azok a férfiak érdekelnek akikről elképzelem, hogy jó nagyok, bográcsost főznek az udvaron, odadobják közben a labdát a kutyának,megsimogatják a cicát :) Szóval én az állatszeretőekre bukom.

A családcentrikusság nem nagyon érdekel, én nagyon szeretem a családom, de gyereket például nem akarok, így nem gond, ha nem gyerekszerető, viszont házasságpárti vagyok, szóval ebből a szempontból pedig fontos a "családcentrikusság". Tipikus karrierista nő vagyok, imádom az információkat, a tudást,nem zavar ha a párom gyakran túlórázik. Elvárom,hogy legyen okos, de tényleg, mert azzal aki nem az, nem érzem jól magam és hosszú távon csak megkeserítenénk egymás életét.

Szeretem ha a párom nem egy csendes erkölcscsősz,hanem van humora, néha alpári is és van fantáziája, mindig tud újat mutatni (én is nagyon igyekszem ilyen lenni).

Szeret szórakozni, nem csak otthon üldögélni. Hétköznap elegánsan ellenni (nem az a farmerviselős nő vagyok), viszont hétvégén néha kitombolni magunkat.

Hála istennek léteznek ilyen férfiak :) A többit fentebb leírtam :)


Na nem jut nagyon eszembe más,de ha van kérdésed nyugodtan kérdezz :)


21/N

2010. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
számomra a határozottság, talpraesettség nagyon fontos szempont egy férfi esetében, nem bírom a tutyimutyi alakokat, a lányok általában a magabiztos férfiakat szeretik
2010. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
ma 15:00: Na ezért nincs párod és nem is lesz. Majd 35 évesen odamész akárkihez, hogy ne csússz ki az időből.
2010. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mégis honnan veszed, hogy nincs? Nem láttam, hogy mondtam volna ilyet.

Komolyan azt hiszitek ilyenek nem léteznek? Ez csak annak hihetetlen,aki nem találkozik ilyenekkel. A férfi ismerőseim zöme ilyen,pont ezért vagyunk barátok. És a párkapcsolatomban is csak ilyen férfi volt jelen.

2010. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!