Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és fiúk! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apollo93 kérdése:

Lányok és fiúk! Számotokra mit jelent a férfiasság külső és belső szempontból?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy, ha egy lány meglát egy fiút vagy férfit akkor mikor tudja azt mondani rá, hogy férfias. Kérlek ne felejtsetek el belső tulajdonságokat is!

Kösz mindenkinek!:)


2010. dec. 27. 16:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Egyébként átolvastam még egyszer amit írtam. Mit tartasz túlzásnak benne?

Most komolyan kérdezem, nem kötekedésből. A gyermektelenséget? Nagyon sok férfi nem akar gyereket, így nem aggódom azon, hogy esetleg emiatt párt. A karrierizmus pedig szinte mindenkire jellemző a mai világban.


Ha azt írtam volna, hogy egy kigyúrt csillogóstestű modellsrác kell azt mondanám igazad van, de így? Egy teljesen hétköznapi intelligens embert írtam le.

2010. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

De ezek nem férfias tulajdonságok. Semmi köze a férfiassághoz annak ,hogy szeretne-e gyereket vagy sem. Túlóra meleltt hova mész az eleganciáddal? Fél percet az udvarra? Az nem kimozdulás, ráadásul ez sem férfias tulajdonság, hanem a mai generációtól elvárás.

Ja és állandóan múltidőben beszélsz a férfiaidról. Ezek szerint vagy nincs jelenleg vagy egy papuccsal vagy.

2010. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:54


Tipikus nő. Mint az összes. :D Ez van.

2010. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Tomcsa neked nem tűnt fel, hogy a kérdező közben intézett hozzám egy kérdést ezzel kapcsolatban?

A válaszom neki szólt.

2010. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A férfias kérdést már korábban megválaszoltam,ezek már főként a személyiségre vonatkoznak.

Egy papucs pedig soha nem kellene :) Látok elég papucsot, ott van az unokatestvérem is, hát ha fizetnének sem kellene valaki aki képes ennyire alárendelni magát másoknak.

Az elegancia az pedig az öltözködésre vonatkozott és nem tudom, de dolgozni is meg suliba is illik szerintem elegánsan menni, valamint a héten szabadnapok is vannak. A szórakozás pedig emberi szükséglet,bele lehet őrülni ha az ember mindig csak a munkahely és az otthon között ingázik és sosem ereszti ki a gőzt.

2010. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Tipikus nő. Mint az összes. :D Ez van."


Beb*szna, ha tipikus férfi lenne :) Én ilyen vagyok, a soraim őszinték voltak:)

Látom azért elég sokakat felkavart,bár őszintén megmondom, fogalmam sincs miért, nap mint nap rengeteg ilyen hapsival futok össze és a barátaim ugyanilyenek, gondolom pont ezért jövünk olyan jól ki. Mondjuk ahhoz,hogy az ember az ilyet észrevegye szeretni kell az embereket és velük kell lenni. Én rengeteget melózom embereket között, hála istennek panasz még nem volt rám. És ha valaki sokat van emberekkel akkor megtanulja látni az értékeiket és meglátni a legjobbat :):)


Örülök 78-as, hogy ezt tipikus nőnek találod, már tényleg kezdtem kellemetlenül érezni magam a sok reakció láttán :D

2010. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nézd, nem vagy egy ostoba ember, jól tudsz érvelni, illetve elfogadom, hogy neked mik a férfias tulajdonságok. Csak gondoltam kérdezek, meg egy pici megjegyzést teszek, nem ám 1-2 pont hiányossága miatt szalasztasz el valakit. Vagy Te ezeket a pontokat nem öntöd aranyba? :)
2010. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hát, van, amiből nem engedek, de van, ami azért felejthető. Leírhatom én, hogy milyen a tökéletes férfi, imádom a dús barna hajat és hánynom kell attól, aki leborotválja a fejét, meg attól is ha valaki a testét szőrteleníti. Mégis volt már kapcsolatom olyan férfivel, aki még a mellkasát és a lábát is legyantázta, mondjuk nem tagadom, akaratlanul is elmosolyodtam, dehát ez most nem fontos :D

Szerettem már bele olyan férfibe, akinek csak hosszas ráhangolódás után sikerült megérteni az észjárását, pedig ez nálam mindössze 2-3 perc, azonnal látszik egy emberen mit tart humorosnak, mi az, amin megbotránkozik, mintha az arcukra lenne írva. Na de ez a pasi... Ráadásul egyszerűen rettenetesen ronda volt, de aztán megszerettem :)

Viszont az én környékemre egyetlen olyan ember sem teheti be a lábát, aki nem szereti az állatokat, vagy kábítószerezik. Ebből nem vagyok hajlandó engedni. A humor és egyéb kérdésekben meg úgyis magától szűrődik a dolog, hogy képes vagyok jól érezni magam vele vagy sem, szóval azt nem igazán csak én döntöm el.

2010. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!