Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk chaten, fórumon vagy akár itt, gyakorikérdéseken..szerintetek ez ciki? És ha pl. van egy helyes srác, aki leírja a nevét, hogy nézzem meg egy közösségi oldalon és én is leírom neki a nevemet és tetszünk egymásnak és találkozunk, az nem igazi ismerkedés? Az túl snassz?
2010. dec. 28. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én társkereső oldalon ismertem meg a barátnőmet 8 hónapja. szerinted érdekel, hogy ki mit gondol erről? :)
2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de személyes adatot csak személyesen, vagyis nem publikusan! (msn, skype itt lehet nevet mondani, de házszámot azért mégseXD)
2010. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gáz.
2010. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az ilyen társkereső oldalakon gáz ismerkedni. Minek kell erőltetni ezt a szerelem dolgot ilyen erősen? Nem úgy kell ismerkedni, hogy ez jó fej, meglátom mi lesz vele, hanem majd mikor eljön az igazi, s mindketten érzitek, h jó a másikkal lenni stb stb.
2010. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
B*zdki! élőben is oda mész egy lányhoz vag fiúhoz. Akkor az is erőltetés! Ott is megmondod! csak nem digitális a dolog, hanem élőben vagy. Amiről beszélsz az amikor barátságból, már ismert személyből kialakul valami, de ott is az egyik kezdeményez! csak ott van olyan esély, hogy mindenketten ugyanazt érzitek és ez meg nagyon ritka dolog! Ilyen alapon szinte mindenki szingli lenne:S Nem mindegy hol kezdeményez az egyik fél? élőben is átverhetik! Te is gép előtt ülsz akkr te veled nem is érdemes ismerkedni? várj erre válaszolok, nem! ilyen gondolkodásoddal nem!!
2010. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Funktasztikus ***** válasza:
nem gáz csak ne itt nten járjál vele azaz hogy soha nem láttátok egymást és jártok....az gáz!
2010. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát azt tudom
2010. dec. 28. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátnőmet myvip randin ismertem meg és már 7 hónapja együtt vagyunk, 2 naponta találkozunk.

17/L és 19/F

2010. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!