Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen témában hol lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen témában hol lehetne ismerkedni? Főleg neten gondoltam

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, próbáljunk a hobbink kapcsán ismerkedni, hát nekem nincs hobbim, viszont nagyon fontos az életemben a hitvallásom, a sors, a reinkarnáció, a karma, és ilyesmi dolgok. Viszont nem tudom, milyen oldalak jöhetnének szóba. Igazából tényleg egy jó ötletnek tartom én is, hogy ilyen irányban ismerkedjek, mert eleve nem is tudom elképzelni, hogy olyan emberrel legyek együtt, aki nem ebben hisz. Meg akkor már adott lenne egy közös téma, közös érdeklődés, hasonló világlátás, az se egy utolsó szempont. :) Van valami ötletetek, hogyan tudnám kivitelezni a dolgot?
2011. jún. 7. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
facebook
2011. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
lány vagy? korod?
2011. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
20L
2011. jún. 7. 20:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Imádkozz amíg meg nem jön a nagy ő ;D
2011. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet:)
2011. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát például van itt is vallás kategória, bár nem épp társkereső oldal, de ide is emberek járnak. Ám fiú vagy lány vagy?
2011. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A vallás kateg-ba leginkább keresztények járnak, mondjuk van Ezo is, dehát tényleg nem társkereső oldal ez itt...

20L = húszéves lány :-)

2011. jún. 7. 20:33
 8/18 anonim ***** válasza:
A reinkarnációban épp nem hiszek, de a többiben amit felsoroltál igen:)
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pedig épp a reink. a legfontosabb :D:D
2011. jún. 7. 20:34
 10/18 anonim ***** válasza:
amikor írtam még nem látam a 20L-t:P
2011. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!