Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudoznak betegesen egyes lányok?

Figyelt kérdés

Az én exem már odáig fajult, hogy nem is ismer, igazából, csak mindig utcán beszélgettünk... Értitek ezt?

Persze, a sztori változik, valakinek azt mondja, megerőszakoltam...

Valakinek azt mondja, csak haverja voltam, de elkezdtem taperolni..


2010. dec. 30. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez a kérdés nem a legmegfelelőbb, ha az érdekel, hogy miért tagad le az ex-barátnőd, akkor azt kérdezd, és ne azt, hogy miért hazudnak betegesen egyes lányok.

Ami pedig azt illeti, hogy hazudik róla, valószínűleg megbántottad, csúnyán szakítottatok, és haragszik rád, ezért próbálja magában ezt azzal elintézni, hogy úgy tesz, mintha meg sem történt volna ez az egész kapcsolat köztetek.

2010. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen hülye 3,14csák. Az ilyeneket kell jól megszívatni. Ha vannak róla meztelen képeid, azokkal lehet vmit kezdeni :)
2010. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene megszívatni, vagy nyilvánosságra hozni a pucér képeit? Aki nem ismer téged, az higgyen amit akar, aki meg ismer, az tudja, hogy tényleg jártatok, és nem hiszi el amit a csaj "terjeszt". Ha ennyire zavar, akkor mondd meg neki, hogy ezt nem kellene, és kérdezd meg, hogy miért csinálja, ha pedig már nem érdekel téged a csaj, akkor lépj tovább és hagyd a fenébe.
2010. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a lányok többsége sajnos ilyen ne foglalkozz vele keress mást :)
2010. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem hazudozok az exemről. De aki nem érdemli meg, arra még egy pillantást, szót sem szabad pazarolni. Én szerettem a barátomat, de a szakítás módjából és az az utáni infókból kiderült milyen ember valójában. És emiatt számomra már nem is létezik. Ez van.

Ha egy volt barátnő nem jópofizik veled szakítás után még nem biztos, hogy ő a hibás. Persze ez a csaj ontja a hazugságot. Ne is törődj vele...

2010. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!