Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja nagyon sok tinipics*, hogy nekik mindent szabad? és miért bőgicsélnek, ha egy fiú (jogosan) kiszúr velük?

Figyelt kérdés
egyből hívja anyucit, apucit, haverokat, mindenkit, akit csak mozgósítani tud, amikor egy srác jogosan lealázza őt. nem értem, miért gondolják azt, hogy nekik mindent szabad?
2010. dec. 30. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen világban élünk , lépj túl rajta különben nagyon fel fogod még b@szni az agyad párszor ezen
2010. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát... ez van, felb*szódom mindig.
2010. dec. 30. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
ajaj, már előre látom a többi választ...(de csak mert általánosító hangulata van a kérdésednek). Am meg erre én is sokszor kerestem már a választ, de nem igazán találtam...
2010. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez a kérdés eléggé általánosít. Szitu függő, hogy mikor kinek van igaza. Amúgy legalább annyi hü*e p*cs szaladgál az utcán mint tinipics*.
2010. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És miért nem védekeznek? :(
2010. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
mi az amit egy lány tehet és feljogosít téged arra hogy lealázd? Mi az amitől 'jogosan' kiszúrhatsz velük?
2010. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Apollo93 ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. De amúgy igazad van!:) Azt mondják k*rvából lesz a legjobb feleség de ki hiszi ezt el?:DDD Amúgy meg azért van ekkora pofájuk mert van mögöttük valaki akire számíthatnak. Én is azt javaslom neked hogy hagyd őket mert ezek akkor fogják megszívni ha nem lesznek ott a szüleik sem a nagy spanok akik lecsúszott szarok lesznek és majd akkor törnek meg.
2011. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rami95 válasza:
Szerintem egy tini "pics@" sem gondolja magárol azt hogy neki mindent szabad. Én 1 szer se fordultam ilyennel a szüleimhez max 1-2 barátomhoz De akkor is csak ha nagyon durván leégettek... És sose értettem én sem hogy mivel tudom vki agyát annyira felb@szni hogy másnap 1 gimi röhögjön rajtam mert úgy megaláztak. és az nem kifogás hogyha azért szúrsz ki vele mert "hisztis" Nézd el minden jány ilyen :P
2011. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Apollo93 ***** válasza:
Rami, el vagy tévedve. Nem minden lány hisztis. Igazából mi a lelketlen férgekről beszélünk és nem a hisztis kisjányokról. Az más.
2011. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!