Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok az íntenzivre kerülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok az íntenzivre kerülni?

Figyelt kérdés

meg akarok valakit ilyeszteni hogy mikor élet halál között vagyok rájöjjön hogy mennyire fontos vagyok neki..

mitcsináljak?


2010. dec. 30. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit!

Hülyeségen gondolkodsz.

2010. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Júj,ez nagyon nagy butaság. Még véletlenül se kerülj intenzívre,mert még csúnyán megjárhatod,rosszul is elsülhetnek a dolgok. Szerintem válassz ésszerűbb,kevésbé rizikósabb megoldást és kezeld éretten a helyzetet! Ne törd össze magad és ne okozz semmi sérülést saját magadnak!
2010. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én egész nyáron az intenzívre jártam édesanyámhoz, mert nagyon beteg volt.láttam mi van ott.a legsötétebb rémálmaidban se tudod elképzelni, hogy kik hogyan kerülnek oda, és miket kell átélniük a betegeknek,látogatóknak egyaránt. tehát annyi a lényeg h NE akarj odakerülni

20/f

2010. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
maximum írj neki, hogy az élettől is elmegy a kedved nélküle... ha ebből nem ért semmiből se fog!
2010. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
megmondom, mit csinálj... menj a házukhoz... és sírj, leborulva a járdára... ha ez sem hatja meg, akkor egy szívtelen, halált érdemlő mocsadék.
2010. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nah látom mindenki mondja a közhelyeket.

de emberek ha vki kérdez vmit és ti offoltok azt kb úgy veszi h nem jött válasz a kérdésre...mind1

szal

ugorj le a 2.ról vagy max a 3.ról de ink 2 az még nem halálos de nem is kell feltétlenül intenzívig eljutnod sztem az is elég ha megtudja a csaj/srác h pár hétre kórházba kerültél.

am gondolom le fognak pontozni de nembaj én még annak a híve vok h válaszolok egy kérdésre. (és lásd második mondatom még 1x összes kommentelő )

2010. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acel ***** válasza:
szerintem elég biciklizned ilyen időben egy hegyről lefelé, de nincs az a kapcsolat ami megérné hogy összetörd magad! Hülye vagy ha ezzel akarod felhívni magadra a figyelmet, az az ember akinek ezzel akarsz üzenni nem érdemli meg! Én már épp elégszer törtem össze magam, van egy marék platinám itthon. Semmi értelme, ha rosszul sül el akkor meg hiába üzentél. 22 f
2010. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme, nagy kár lenne butaságot csinálnod valaki miatt. Ez balul is elsülhet és nem az intenzíven kötsz ki, hanem egy fekete zsákban.
2010. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!