Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet bármit is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet bármit is?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársam, akivel eleinte nagyon jóban voltunk. Majdnem jártunk is, de valami nem az igazi volt, aztán közöltem vele, hogy nem tetszik és azóta hihetetlenül bunkó és nagyon utál. Épp kiírtam, egy olyat, hogy akit a legjobban szerettünk, azt tudjuk utálni a legjobban, mire ő, odaírt, hogy " ez mennyire igaz", akkor talán tetszettem neki vagy tetszek neki?
2011. jan. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ekkora bunkó, hagyd a francba
2011. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. És azért volt veled bunkó, mert nagyon megbántottad.
2011. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azér utál, mer nem jön be neked...az ilyen emberekre nem érdemes időt pazarolni :)
2011. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nagyon bunkó.
2011. jan. 1. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:

De f@sz vagy. :D

Amiért húzod az agyát, meg egyszer tetszik, máskor nem.


És igen, ez azt jelenti hogy tetszel neki még mindig, de a szerencsétlen úgy tudja hogy te ezt nem viszonzod ezért úgy próbál védekezni az ellen hogy sebezhetőnek tűnjön, hogy bunkó.

2011. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!