Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban ellehet felejteni így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban ellehet felejteni így?

Figyelt kérdés

Egy fiú ismerősöm szerint ha a lánnyal szakít tök mindegy mennyi idő után, ha egyből egy másik nő karjaiban van akkor könnyebben el tudja felejteni a "szerelmét"


Igaz ez így??


2011. jan. 1. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen igaz. Ha tényleg szerelmes volt a barátnőjébe, akkor nagyon nehezen tud elmúlni az érzés, főleg, ha hosszú ideje együtt jártak. Az igaz, hogy egy másik lány segíthet a felejtésben, de ehhez idő kell. Én nem tudnám elképzelni, hogy egy szakítás után egyből egy új kapcsolatba tudnék kezdeni.
2011. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5hónapos kapcsolatnál ez mennyire igaz?
2011. jan. 1. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire igaz, nekem segített. 1 hónapot jártunk fülig szerelmes voltam belé mikor kidobott (fiú vagyok) nagyon szerettem majd jött egy másik, vele csak kavartam igazából de jól esett és talán kezdem elfelejteni..
2011. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen,viszont az se mind1 h az az illető fel ér-e az exedhez..

mert ha nem akkor kavarhatsz vele...de még jobban fog fájni h ha rájössz közben h nála jobbat úgyse fogsz találni...

2011. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!