Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a katólikus papomba. Van esélyem egy titkos kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 14:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%

szeress ki a katólikus papodból

ha pap kell ott a református, az aztán annyi gyereket gyárt amennyit bír, el is vesz persze!


figyelj, ha ez kitudódik vége a jóhírednek, és az övének is, furán hangzik, de ez is karrier, egy mellédugás és vége lehet


ha az a célod, hogy pont ez legyen, kilépjen miatta, akkor neked kell tudnod mi az ábra, hallottam már olyanról, hogy ez jól sült el és mintaapukat lett a kiugrott papból

vagy alkoholista...

2009. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%

egy szó mint száz, ha dugni kell, arra ott a feir vagy a józsi

ha családalapításhoz kell, akkor megpróbálhatod

2009. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha kilép a szolgálatból, bármikor visszatérhet, csak nem kaphat saját közösséget. Ha egyszer kiszolgáltatták neki a szentséget, akkor ez nem vonható vissza. A hivatását elhagyhatja, de akkor is pap marad bizonyos értelemben. Az, hogy te beleszerettél, nem jelent semmit. Lehet, hogy ő nem. Mondd meg neki nyíltan, majd keress új hitoktatót. Ha hiányol, utánadmegy, vagy gondolkozik az ajánlatodon, akkor még lehet belőle valami.
2009. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8%

Cölibátust fogadott, ami se nem szüzesség, se nem csak nőtlenség, hanem tisztasági fogadalom, tehát felszentelése után nem lép szexuális kapcsolatra.

Szerintem is ízléstelen, amire készül! Én nem venném a lelkemre, hogy pont én szegessem meg vele az esküjét... Biztos, hogy ez után tükörbe fog tudni nézni??

És valóban undorító dolog mást bűnre csábítani. És maga katolikus??? Mert azt írja, "papomba".

2009. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a fizika tanárnőm kavar a pappal...és úgy hogy van férje, és megcsalja! Szal bármi megtörténhet! :)
2009. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
88%

Amúgy te hány éves vagy? És hány éves a pap??

És mikor vagytok ti kettesben???Ám sztem lehet lehet hogy csak azért szerettél belem, mert kedves veled, a papok mindenkivel kedvesek!!!Sztem ha nagyon szereted megmondhatod neki!!!

2009. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

úú, egy csomó helyes fiatal pap van..mm.

mellesleg simán van esélyed.

a szex és new yorkban volt egy olyan rész, amikor az egyik szereplő hasonló helyzetben volt..ajánlanám. : D.

2009. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
25 vagyok, a pap 34.Vmiről beszélgettünk is megegyezte hogy szép nő vagyok. Ha mindenkivel kedvesek, akkor mindenkinek ezt mondják?
2009. jan. 27. 19:48
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
nem, szerintem nem mondják mindenkinek ezt..inkább olyasmit szoktak,hogy 'maga egy értékes gyermeke az úrnak' vagy mittudomén. : DD
2009. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ő annyira különleges... olyan akire mindig is vágytam.
2009. jan. 28. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!