Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehetne valami?

Figyelt kérdés

remélem elolvassátok...


szóval szilveszter... 7en voltunk egyikünknél (nem itthon) szülők nélkül, egyedül...

elmentünk petárdázni... aztán éjfél... BÚÉK pezsgő fogadalom stb...

aztán felelsz vagy mersz... én nem mondtam egyszer igazat: "-Ki tetszik neked a legjobban. -Senki." pedig a fiú aki tetszik ott ült mellettem...

nagyon szeretem pedig... de félek neki beismerni...

na jó haladjunk ezután volt börtönözés és ott engem végig vele szivattak... szájra-szájra-szájra... de nem zavarta egyikünket se... ő is szivatott engem... de csak egyszer... azt mondta hogy "jujj de nagyon belejöttél..."

hát utána kicsit ivott (3 fiú összesen egy üveg sört)... egyfolytában cicamicázott szivatásból... aztán elaludtunk... reggel mikor felébredtem láttam hogy engem bámul... hamar elkaptam a tekintetem aztán vissza és még mindig engem nézett... elpirultam (nemtom ha látta) aztán mikor megint ránéztem már vissza volt feküdve és próbált aludni...


hát ennyi lenne röviden asszem kicsit zavaror lett... bocs

ha valamit nem értenétek szóljatok...


2011. jan. 2. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek alapján simán lehetne valami.:D
2011. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ebből lehet. Szurkolok!
2011. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hát utána kicsit ivott (3 fiú összesen egy üveg sört)...


Latom volt nagy elet!

2011. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)


utolsónak... baj van ezzel vagy csak röhögtél rajta?


ja amúgy énis szurkolok:))

2011. jan. 2. 14:34
 5/16 anonim ***** válasza:

mindent bele!

az a mennyiség(sör), meg nevetségesen kevés:D

2011. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam:D
2011. jan. 2. 14:49
 7/16 A kérdező kommentje:

de mit mondjak vagy hogy???

egy pár perce hívott ki korizni... de nemet mondtam mivel nagyon beteg vagyok:(


az jó ötlet lenne ha megkérném az egyik barátnőm hogy beszélgessen vele kicsit(msn-en) és egy kis idő után terelje erre át a témát és kérdezze meg hogy járna velem... (?)

2011. jan. 2. 14:52
 8/16 anonim ***** válasza:
azt a korit majd pótoltasd be vele!!:) ne taktikázz. csak találkozzatok, legyetek nagyon jóba és utána már menni fog magától minden:)
2011. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
segítség kérlek írjatok...
2011. jan. 2. 15:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságodat és kezdeményezz. Nem veszíthetsz semmit.
2011. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!