Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolom ezt? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom ezt? Nem tudok ettől szabadulni.

Figyelt kérdés

Ahányszor ránézek egy lányra, mindig az jön elő bennem, hogy biztos van barátja, vagy ha nincs, nálam van jobb aki majd "elviszi", ezért nem merek próbálkozni. Nem vagyok egy Brad Pitt, így még ez az előny sincs meg... :/

18/F


2011. jan. 2. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elvinni akarod te is, ahelyett, hogy megismernéd? Az önbizalmadon meg javítani kellene.
2011. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy elvinni, úgy értem, hogy másnak a barátnője lesz. Nem olyan vagyok, aki csak egy eszközt lát a lányokban.
2011. jan. 2. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
De nem barátnőt kellene keresni, hanem meg kell ismerni és ha bejösztök egymásnak, akkor lesz valami, ha kezdeményezel.
2011. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hol tudnék ismerkedni? Nincs egy ismerősöm se.
2011. jan. 2. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nincs ismerősöd.

Mit szeretsz csinálni szabad idődben? Érdeklődési köröd?

Zárkózott vagy?

2011. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem pesti vagy, ugye?
2011. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem pesti... vas megyei...

Szabad időmben? Aludni, vagy rajzolni...

2011. jan. 2. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!