Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak miért vagytok ilyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért vagytok ilyenek? ÉS siránkoztok hogy nincs nőtök?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi akivel alakult a dolog és most nem keres egy ideje,és megtudtam h egy kocsmáros lánynak udvarol aki ilyen könnyűvérű kis cafka,ismerem meg mindenki megdu..ja.MIért ilyen kell neki?Állitólag komolyat keres?Ez neki a komoly?Én meg itt gyötröm magam a féltékenységtől meg a szerelemtől amit iránta érzek.Ja és úgy hogy mindenki azt mondja nekem h én sokkal jobb vagyok nála.Meg fogok őrülni!Mit tegyek?
2011. jan. 3. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Járj utána, lehet, hogy csak pletyka. Sok buta ember nem tud mással foglalkozni, csak kitalált történeteket gyárt. Persze ha őt megkérdezed, úgyis letagadja, ha igaz is, szóval inkább valahogy másképpen tudd meg.

Csak nyugi!!

2011. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább ti nők miért vagytok ilyenek? Azt mondjátok h rendes pasit kerestek, közben meg csak a jóképűek kellenek mindannyiótoknak, a belső nem is számít. Aztán ha ilyenekkel akadtok össze, mint akit említettél, elkezdtek sírni h minden férfi hülye és szemét.
2011. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazd van, bennünk van a hiba, mert mi ilyen sz@rházi emberek vagyunk, haszontalanok, renyhék és így tovább.


Amikor szerettem volna valakihez közel kerülni, aki arról áradozott, hogy neki egy olyan Férfi kell, aki dolgos, értelmes, érett, komoly, de ugyanakkor humoros is. Ezen felül tudok fözni, értek a gyerekekhez, tudok rendet tartani. Eg páromat sem csaltam meg és igykszem figyelmes lenni. Azthiszem ki lehet jelenteni, hogy egy normális férfi vagyok és még csak nem is ronda.

Érdekes módon az áhított Nö, akit kedvesnek, okosnak, intelligensnek ismertem meg, egy utolsó link senkivel jött össze, aki orrba szájba csalja.

Nem egy eset volt így, hanem több. Persze ezek után jó lennék, de van önbecsülésem is.


Én is feltehetném általánosítva a kérdést, mint Te, de van annyi eszem, hogy nem veszek mindenkit egy kalap alá.

És nem siránkozok, hogy nincs Nöm, mert olyan Nö nm is kell aki a link, "rosszfiúkra" bukik.


Gondolkozz el azon, hogy Te ki vagy, nézz bele a tükörbe és talán választ kapsz.

Gondold át a dolgaid, az igényeid ezt a gyökeret meg egyszerüen felejtsd el.

Nem tudom milyen Nöi logika ez, hogy kifejezetten a sz@rra van igény.

2011. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második!

Ez egy ördögi kör :D

2011. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy mi alakult köztetek, mennyi idő telt el az első randi óta addig, hogy nem keresett, milyen gyakran találkoztatok, és hogy lefeküdtetek-e.

Ja és hogy hány évesek vagytok.

Az is, hogy te miért vagy olyan, hogy ezen információk megadása nélkül kiírod a kérdést, ÉS még neadjisten értelmes választ is vársz.

2011. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

arabok, miért robbantjátok fel magatokat a repülőkön? japánok, miért harakiriztek? amerikaiak, miért csak hamburgert esztek? VIII. kerületben lakók, miért vagytok maffiafőnökök?


tanulj meg nem általánosítani!


amúgy meg előbb barátkozni próbálj a fiúval (nem úgy, hogy "jaj, barátok vagyunk", hanem igazi barátságot próbálj kialakítani), és akkor meg fogod ismerni, még mielőtt bármi lenne

2011. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Régóta ismerjük egymást és sokadik randin vagyunk túl,már vagy fél éve tartjuk a kapcsolatot minden héten találkoztunk.Én 25 vagyok ő meg 32 férfi!Volt szexuális kapcsolatunk de nem minden alkalomkor.Én tükörbe néztem és komoly kapcsolatot akarok,kedves vagyok,segítőkész,házias és sorolhatnám.Biztos h megunt vagy valami!
2011. jan. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!