Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire válthat be nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire válthat be nálatok fiúk? Vagy inkább ne kínozzam magam, és felejtsem el?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom, és voltam olyan hülye, hogy összejöttem vele. Aztán nagyot csalódott bennem, olyan jóbarátomnak mondtam el ennek a srácnak a titkait, aki visszaélt vele, és elmondta a srácnak. Ő megharagudott, szakítottunk, majd még csúnyábban összevesztünk, mert rosszul esett, hogy velem nem beszélget, de egyik ismerős csajjal igen. Mostmár alig akar velem beszélni :( Mondjuk akárhányszor dumálunk, mindig összevveszünk.


Azt gondoltam, ha újra beszélgetek vele, ahogy régen, nem kérdezek semmit a csajokról, a múltunkról, hanem csak baromkodunk, akkor egy idő után vajon újra barátok lehetünk? Hiányzik a barátsága, nem kell, hogy a barátnője legyek, csak a barátjának is elég lenne. Azt mondja, nem bízik senkiben, bennem bízott, de ennek is vége.


Vélemény?


2011. jan. 5. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondja, nem bízik senkiben, bennem bízott, de ennek is vége."


ismerem a helyzetet. Ilyen helyzetben hidd el, az a legfájóbb neki, ha a barátja akarsz lenni. Tapasztalatból tudom. Azért ő biztos szeret még téged, scak valami eltört benne és nem tudja hova tenni az érzést. És ha beszélgetsz vele barátilag, az csak fájdalmat okoz. Szerintem ne piszkáld...


18/F

2011. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igaza van elsőnek... 19/F
2011. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyenlőre hajd hogy az idő gyógyitsa sebeit.később is közös ismerősök,barátok jelenlétében kezd újra a barátkozást,apró lépésekben.30f
2011. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nagyon nehéz helyzet:(

Sajnos,elég reménytelen is de egyszer rá fog jönni hogy nem játszhatja ezt örökké és akkor megbocsájt és ujra nagonynagyon barátok lehettek,neki is kell egy kis idő(közhely,de igaz).Szóval várj és várj ..

2011. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor van remény... velem volt a legjobban jóba, mindenben egyeztünk, csak nekem voltak rossz barátaim, akikben 100%ig megbíztam :S Hiányzik, jó lenne, ha újra baromkodhatnék vele :(
2011. jan. 5. 17:17
 6/11 anonim válasza:
hiddel,együtt érzek veled és megértelek,hogyha valamennyire is szeret akkor megfog bocsátani, és biztos hogy szeret az érzések nem múlnak el maguktól szóval van esélyeeed:D
2011. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Eeegen, csak egy valamit nem írtam le, amit nem hisz el nekem. Ez a "barát" elhitette vele, hogy megcsaltam, mindenféle "bizonyítékot" rakott elé. Aztán végül bevallotta, hogy ez nem igaz, de a srác máig hajthatatlan... Ezért sem bízik bennem, ezért is megharagudott nemrég, hogy elmondtam neki újra, hogy nem így volt, és ő leszidásnak, oltásnak vette :(

Ma megint dumált velem, elég oldott volt a hangulat, de annyira bizalmasan nem, mint régen.

2011. jan. 5. 17:36
 8/11 anonim válasza:
Mindenféleképpen haladás..azt az akárkit meg nem kell komolyan venni és ezt ő is észre vehetné valószínüleg egy irigy,magányos féreg aki emiatt érzi jól magát..Erre ráfog jönni ő is..nemtudzs többet tenni
2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, az érzések nem múlnak el maguktól, ahhoz az is kell, hogy mondjuk akit szerettünk és akiben megbíztunk, az ezzel visszaéljen és eláruljon, kitálalja a titkainkat és még ő sértődjön meg meg hisztizzen. Pont elég ok arra, hogy az ember kiszeressen valakiből. Hagyd békén, egy életre elcseszted.
2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De én ezt nem direkt csináltam, ezt neki is elmondtam. Szerintem teljesen más, ha valaki direkt átveri a másikat, vagy pedig ha őt is átverik, és az egész csak rosszul jön ki. Nem?
2011. jan. 5. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!