Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket lehetne csinálni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket lehetne csinálni vele?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy nem épp jó kategóriába írtam, de nem tudtam máshova sorolni.) Megismerkedtem egy sráccal, szombaton eljön hozzánk. Csak barátok vagyunk, más tetszik neki! Gondolom bemutatnám a szüleimnek, meg beszélgetnénk, de nem tudom, hogy mit lehetne még csinálni... Ő 22, és 18 vagyok. Hogyan "kössem le"? (bunkó válaszoktól kíméljetek.)
2011. jan. 5. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomkodjátok egymás pattanásait.
2011. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Azeriel ***** válasza:

ezt csak te tudod nananananana várjá ha már bemutatod szülöknek akkor úgy is le jöhet hogy jársz vele..

mivel kösd le ?

menjetek sétálni mozi ökörködés stb többit rád bízom a helyébe én Rád másznék :P

2011. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem anyáékkal, hogy nem járás, csak barátság. (Legszívesebben én is rámásznék) Séta, mozi tényleg jó
2011. jan. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!