Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiúk még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk még a világon, akik képesek megbecsülni és szeretni egy lányt? Akik komoly kapcsolatot szeretnének és nem csak egy könnyű vérű lányt?

Figyelt kérdés
Bárki, aki ismer, tudja hogy őszinte, aranyos lány vagyok, aki nincs eltelve magával, inkább súlyos önbizalom hiányban szenved. Ennek ellenére azok a fiúk akik hozzám közelednek csak azt akarják tőlem. Pedig egyáltalán nem vagyok közvetlen, inkább az a csendes kategória. Akkor mégis hol rontom el? Mit kellene máshogy csinálnom, hogy valaki egy aranyos szeretni való lányt lásson bennem? 17L
2011. jan. 5. 19:19
1 2 3 4 5
 31/45 pityke19 ***** válasza:
hát ezzel a lehetőséggel biztosan sokan fognak élni:D
2011. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 pityke19 ***** válasza:
küldtem neked PM-et
2011. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Óóó, ha nem lennél olyan messze...:( ;)
2011. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

"Ejha... 33 évesen nem vagy egy kicsit öreg a lányhoz?"


Én a másik 19:27-es vagyok, a 19:37-es hozzászólást nem én írtam.

2011. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Az rendben, hogy egy fiú írjon neked, de hogy fiúk??XD tényleg jó ha ismerkeddel, de nem egyszere 10 el, 20-al^^ fékezni is kell:D
2011. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Hanyadjára írom már le... ''-_-''


20F vagyok. Nem volt barátnőm soha, nem csókolóztam és nem is lőttem meg senkit. Bulikba járok, mindig iszok, hogy jó legyen. És akkor most páran megtámadnának... Nem. Éppen, hogy attól csak jobb lenne, bátrabb lennék. A probléma ott van, hogy erős blokkolás. Nem merek odamenni lányokhoz. Nem merek velük beszélni. Nincs témám. Nincs önbizalmam. Nem vagyok álomsrác, lehetett volna már barátnőm, de mindig csak az ilyen csúnyáknak kelenék, meg ilyen kövéreknek.


Az eddig leírtak alapján megvan a gondolat rólam, hogy én milyen vagyok, bulizok, iszok, meg miegymás De!


Én úgy gondolom és ilyen is vagyok, hogy ha nem szimpatikus akkor, hogy szeressem? Ha nem tetszik? Hogy adjam neki szeretetemet? Hazugságon alapul kapcsolat nem az én világom. Elég régóta nem vágyom másra csak, hogy legyen barátnőm, akit szerethetek, akiért odáig lehetek meg vissza, akit átölelhetnék, akinek leshetném kívánságát, akit érezhetnék, akivel közösen programokat szerveznénk... Nem. Nekem nem ez jutott. Ha valakinél, akkor nálam a szex biztosan nem az első helyen van.


Mégegyszer 20 éves vagyok és fiú, aki bulizik (disco-kba járó), partyiivós, jól öltöző, akiről nem mondanák meg ezek alapján, hogy milyen a belső tulajdonsága. Elég kevesen vannak akik tudják, hogy valójában milyen vagyok!


És már megint ott tartunk, hogy ékes bizonyítéka annak, hogy nem minden fiú akarja 'azt'.


Szóval kedves kérdező (és persze a többieknek is szól), a felszín csalóka lehet!

Továbbra is keresem párom, akit majdan szerethetek...


P.s.: I love You

2011. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Én lennék a keresett embered csak kár hogy fiatal vagy!!!Bár mondjuk nemsokkal ..de akkor is...

Amugy add magadad azért szeressenek és ne azért mert kamuzol!!!!!

Üdv!

25F

2011. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Nemigaz, én vagyok a keresett ember!


A 20:55-ös ember vagyok.

2011. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem nem!

Te csak azt hiszed hogy Te vagy a keresett ember!

ÉN VAGYOK A KERESETT EMBERED!!!!

XD

2011. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Zárjuk le a vitát, emberek. Én vagyok az.
2011. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!