Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszik semmibe a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik semmibe a pasik a nők érzéseit? Miért nem törődnek a nők lelkével? Miért nem értékelik, hogy egy lány teljesen odáig van értük?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ez jó kérdés.. én lány vagyok de ugy gondolom hogy ez azért fordítva is igaz :S

gyakran csalodnak a fiuk,ezért is ilyenek, máskor meg lehet h nem akarnal az illetőtől semmi komolyat...:( :)

de vannak kivételek!

2009. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
A nők veszik legjobban semmibe a másik fél érzéseit, melleselg az a tapasztalat kedves lányok, hogy minél alpáribb vletek vlki annál jobban "ráizgultok" ha nem bunkó levanszarva. Mit vártok!?
2009. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
na ne altalanositsunk. Te ilyenekkel talalkoztal. Vannak rendesek, amugy egy kapcsolat 2 emberen mulik, ne hagyd hogy megalazzanak, legyen tartasod.
2009. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát igeen,(én az első válaszoló vagyok) az is igaz hogy a lányok gyakran a "rossz fiúkat" szeretik..azoktól meg az ember lánya ne várjon semmi jót :-)
2009. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlságosan rámászol, "megfojtod" a szereteteddel,persze,hogy menekül!Mindenki utálja az állandó nyafogást, hogy így szeretlek meg úgy szeretlek meg a napi 200 sms-t meg telefonhívást!Ez egy idő után unalmas és nincs benne kihívás!Legyél izgalmas, néha elérhetetlen,hagyj a barátodnak szabadidőt,amikor a haverjaival van,ne zargasd állandóan,mert csak így tudsz megtartani egy pasit!Ez fordítva is igaz!Nekem is volt túlzottam érzelemkimutatós barátom,és majdnem megőrültem tőle!Iszonyat papucs volt,és egyben unalmas!Semmiért nem kellet megküzdenem,mindenbe belement,csakhogy velem lehessen!Én irányítottam teljesen a kapcsolatban!Lehetsz a pasiért totál oda,de nem kell ezt teljesen kimutatni,vagy az összes elmenkül tőled egy idő után!
2009. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért oda-vissza igaz. A pasik ilyenek, de a nők is tudják, hogy kell "kínozni" egy férfit.
2009. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés, de szerintem jogosan nyaggatom, hogy több időt töltsünk együtt. Távkapcsolatról van szó és hetente, kéthetente, háromhetente talizunk. Pontosan azért, mert a haverokat többre tartja, mint a párját.
2009. jan. 18. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahoz képest... nemtudom, szeirntem a nők is ilyenek... én például egy olyan férfi vagyok akit igen is érdekel a nő lelke, mert az sokkal izgatóbb szerintem mint a teste, bármennyire is jól néz ki, a lélek titokzatosabb...
2009. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

azért talán nem kéne általánositani. mikor mindent megteszek egy lányért mert szeretem ő meg lefekszik velem és eltünik. akkor mégis miröl beszélünk. én is mondhatom akkor hogy az összes nő ilyen.

én nem vagyok olyan aki semmibe veszi a nők érzéseit, és mit gondolnak rólam???? azt hogy én vagyok a nyálas b'uzi gyerek.

2009. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az összes aki a nőket pacsmagolta az elözö kérdésekben az elmehet a búsba... vegyétek észre ez egy lány akinem mániákus, csupán nem csak testi érzelmekre vágyik nem csupán a testi érintkezésre... igen ha valaki szerelmes néha körbeugrálja a szerelmét... igen ez a szerelem... néha rajtam is kitör... van aki még heti 3 nap találkozást is folytónak vesz.. a poén h ez miatt dob és majd rá 3 hétre azt hallod h az volt a baja h nem mentél el vele bulizni és nem voltél eleget vele--saját tapasztalat nah mindegy eltértem a példáról...

manapság már olyan könnyen meglehet kapni a legtöbb nőt, hogy a férfiak már nem tartják fontosnaka nöi lelket... akit meg érdekelne, az általába kifogja az ien hülye k*rvákat aki csak kihasználja őket, és tütürütüüü szintén egy k*csög f*sz lesz, mert az eredeti nem vált be.. sajnos ez így megy.. és egyre roszabb lesz erre készülj fel... 6 évnyi tapasztalat szól belőlem... elnézést a helyesirási hibákért álmos vagyok:D

2010. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!