Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell egy másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell egy másfél éves kapcsolat kiheveréséhez?

Figyelt kérdés

Már fél éve vagyunk külön de még mindig szeretem és nem tudom elfelejteni :(



18/L


2011. jan. 8. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 év 10 hónapig tartott egy komoly kapcsolatom. Iszonyatosan imádtam, ő szakított velem, mert nem szeretett már. kb 4-5 napig magam alatt voltam, sírtam. Aztán elkezdtem ismerkedni és valahogy teljesen elfelejtettem a volt barátom. Igazából a megszokással volt nehéz szakítani. :) Szakítás után 3 héttel már új barátom volt, akivel sokkal boldogabb és szerelmesebb vagyok immár 1 éve, mint az előzővel. :)


19L

2011. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
Sok idő. VAGY amíg be nem jön egy újabb kapcsolat.
2011. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel ora.
2011. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, taasztalatból mondom hogy tényleg egy újabb kapcsaolat kell hozzá.
2011. jan. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam az újkapcsolattal, de egyszerűen nem tudtam kibontakozni, jól érezni magam mert folyton a volt pasimra gondolok. Úgy érzem, hogy most először vagyok szerelmes igazán.
2011. jan. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!