Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy egyszer attól félek, hogy a barátom nem szeret, egyszer meg attól hogy én szeretem-e? (másfél éves kapcsolat,20on innen vagyok, együtt élünk. :) )

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
az hogy attol félsz szeret e normális szerintem mert erre is csak azért gondolsz mert nem szeretnéd elvsziteni.az hogy te szereted e attol függ mennyiszer gondolsz erre mert ha csak néha az is normális ha nem akkor csak tul sokat gondolkozon ezen =)
2008. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha csak régebben gondolkoztam nagyon sokat azon, hogy mi van, ha nem szeretem, de msot már változó? :)
2008. máj. 17. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a barátod szeret-e, nos maradjunk abban, hogy ez átlagos kérdés...és az önbizalmadról mesél:)

Az, hogy te szereted-e: azért nem kell a tüzet átkozni, mert néha hevesen lobog, és éget, máskor meg parázslik, meghittséget, és meleg ad. A szenvedély olyan, mint egy érme: két oldala van. Ha van olyan veled, hogy szerelmet érzel, máskor meg "csak" hogy szereted, akkor csak az érme oldalait látod: a szenvedély érméjét:D Csak nyugi;)

2008. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez egy nagyon szép , igaz válasz volt. :)
2008. máj. 17. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. :) Én is folyton félek vmitől.. Persze ez nem jó, mert folyton stresszelünk vmin, ami ráadásul a párunk szemébe totál felesleges és hülyeség.

Hát ez van, meg kell nyugodni, de nagyon nehéz megtalálni a középutat ebbe is.

2008. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!