Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a pasikról, akik utcán mernek ismerkedni? Nőcsábászok? Komolytalanok? Megbízhatatlanok? Szoknyabolondok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Bátrak, magabiztosak, szóval ők azok, akikkel szívesen megismerkedem. Ezerszer jobb társaság egy ilyen férfi, mint, aki meg sem mer szólítani.
2011. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a véleményem, egészen addig amíg megnem szólított egy srác. Az elején aranyos volt, elkezdtünk járni, aztán 4 hónap után előállt egy storyval hogy megbüntették gyorshajtás miatt és kért kölcsön pénzt. Azóta se kép, se hang és még az is kiderült, hogy elvált, van egy két éves fia és hogy elhúzott Pestre....
2011. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ott 1 pasival volt baj, az hogy valaki nem egy gyáva ismerkedni nem merő alak, attól még nem feltétlenül ilyen, mint akit te leírtál.
2011. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tolakók akkor nekem bejön.

Egyébként akiket én ismerek fiúkat és szólítottak le lányokat az utcán azoknak sem ez a hobbijuk általában csak olyan lányokat szólítottak le, akikről úgy érezték egyszerűen le kell őket megszólítaniuk.

(Van egy házaspár ismerősöm akik így ismerkedtek meg)

2011. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam eddig ilyet, de csak azért mert nem volt más választásom. :) Vettem a bátorságot amiből bevallom nem kis adag kellett, és egyszer amikor láttam odamentem hozzá, és elmondtam neki hogy mit szeretnék. Nem lett belőle semmi sajnos, mert volt barátja a lánynak, de azt hiszem kellemes meglepetésben volt része. :) A lényeg, hogy ha valaki erre rászánja magát, hogy az utcán szólít le egy lányt, akkor legyen kedves és udvarias, és akkor valószinűleg a lány is hasonlóan fog viselkedni. :)
2011. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mindig olyanhoz mennek oda, akihez nem kéne. Mindig elb*szák ;)

18L

2011. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!