Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam hogy az egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam hogy az egyes tuning könnyű drogok (pl a Speed) növelik az önbizalmat és a lányoktól való félelmet csökkentik aki a szer hatása alatt van. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most komolyan, már kíváncsi vagyok rá, kicsit balfax vagyok a lányokhoz, vagyis az idegenekhez én oda nem megyek megkínálni őket csokival vagy akármi... Már hót depi vagyok hogy sose lesz kapcsolatom, mintha meg se kellett volna születnem, és már ez jár a fejemben. Nah szal Tapasztalat??


(egyébként a szabályzatba nem írták hogy nem lehet feltenni illegális cuccokról kérdéseket):D


2011. jan. 10. 18:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ilyen hülyeséget, ne drgozozz és ne is igyál emiatt! Indulj úgy neki az ismerkedésnek, hogy nem veszíthetsz semmit, ha nem lesz belőle semmi- egy súhaj és lépj tovább. Sok próbálkozásból egyszer csak összejön valami. És a lányok nagy része még bírja is, ha a fiú kicsit félénk: én nemrég nagyon élveztem elcsábítani egy ilyen fiút:-)
2011. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ne legy hülye..-.- olvass utana daath-on hogy milyen hatasa,mellekhatasa van a speednek.Egyebkent en nem tartanam "könnyü drognak",siman ra lehet szokni aztan meg mehetsz elvonora.

Ha nagyon muszaj akkor fü,inkabb legyel befüvezve suliban mint bebaszva,de egyiket sem ajanlanam.Mint mondtam,szorakozohelyen elmegy de ennyi.

2011. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Hát ha begyorsozva fel is szedsz egy lányt akkor sok szerencsét ahhoz ha kezdeni is akarsz vele valamit:D:D

Egy jó 6-8 órányi idő kell az utolsó utca után hogy odalent bármi is megmozduljon.De egyébként sp-től nagyon könnyen beparanoizálódsz.HA már valaki nem úgy néz rád azonnal ellened irányuló támadásnak veszed.Tapasztalat.

2011. jan. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hú köszi a kommenteket! :) valszeg kipróbálom, hallottam hogy megfizethető is, majd lehet kipróbálom
2011. jan. 16. 20:56
 15/19 anonim ***** válasza:

Drogot nem próbáltam, nem is fogok, de rám pl az alkohol ilyen téren egyáltalán nem hat. Ihatok bármennyit, nem oldódok tőle...


Egyébként szerintem nem érdemes ilyen segédeszközöket használni a csajozáshoz, vagy maximum kezdetben és olyan szinten csak, hogy még tudatosan tudj cselekedni és emlékezz másnap is arra, hogy mi történt, hogy elemezhesd, hogy mit csináltál, amitől összejött valami a csajjal, mert akkor ugyanezt már józanul is megtudod tenni.

2011. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hát a speednek nics ilyen hatása, nemtom honnan hallottad ezt
2011. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
szerintem is jobb a pia
2011. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
sztem nemjó ötlet... csak akkor ha mindenki bevan lőve körülötted, másképp meg nagyon feltunő az ilyesmi, 1ik haverom egyszer beszivott vmi speed szerüt, nemtom mit, de a lényeg, hogy úgy megvolt indulva majdnem teljesen levetkőzött a buli közepén + hiperaktiv volt 1000el... ha látszik rajtad, hogy bevagy lőve a csajok se vesznek komolyan
2011. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem szívnék annyit hogy megőrüljek azé ennyi eszem még van XD
2011. jan. 20. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!