Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne utáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne utáljak ennyire szingli lenni? Egyszerűen elegem van már, hogy egyedülálló vagyok. Nem rég lett vége egy kapcsolatomnak, amit hamar kihevertem, de nekem nem okoz örömet a szingli életmód:S

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a pasizós típus, nem szoktam senkit leszólítani meg hasonlók, azt sem tudom, hogy kell eljátszani a "kezdeményező fél" szerepét. Béna vagyok:/
2011. jan. 10. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azta mindenit..pasi, aki a galambokat és a hóvirágot is meglátja, 20 éve nem láttam ilyet,és ez nem sértés, épp ellenkezőleg :)
2011. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Itt egy galamb sincs, utálom is öket:D


Azt Én is észre vettem, hogy a nagy elmélázásom közepette olyan szempárok figyelnek fel, amire eddig sosem volt példa.

2011. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Én csak varjakat láttam D: De talán 1x eljön az én kis hollóm is hozzám D:
2011. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!