Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S egyes pasik ha meghalljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S egyes pasik ha meghalljak hogy egy csaj lefekudt mar 2 pasival azzal szoba se allnak mert hogy milyen k*va meg nem tom mi, es ok meg vagy 12 csajjal fekudtek le?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
a pasik azt tartják maguk között menőnek, ha minél több csajjal voltak. de mégis olyan lányt akarnak maguknak, aki maximum 1-2 pasival volt. ezen nem könnyű kiigazodni. :) amúgy a 2 pasi esetleg akkor sok, ha 15 éves a lány :D én is 2vel feküdtem le eddig, 20 vagyok, nem hiszem, hogy emiatt k*rva lennék ;)
2011. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 sancrotis ***** válasza:
Ha egy kulcs sok zárat nyit, az csak jobb, mintha egy zárat sok kulcs nyitna, nem?:)
2011. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Cleptomaniac ***** válasza:
Milyen kedves a pasiktól, hogy csak közhelyeket tudnak közbevetni. :)
2011. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 sancrotis ***** válasza:
50%
Közhely vagy sem, van benne valami. Mivel a szex még ma is beleegyezés alapon működik, mégpedig a női oldal részéről. Férfi részről ez úgy működik, hogyha van lehetőség, él vele az ember, kivéve, ha kapcsolatban van(bár manapság már akkor is sajnos). Na most ha egy fiatal lány sok pasival volt, az azt jelenti, hogy könnyűvérű, szereti a szexet és/vagy nagyon könnyen adja magát. Ez még természetesen nem jelenti, hogy r*banc(a ku*va szót én sem értem itt, teljesen más jelent), viszont a lehetősége, hogy az aktuális partnert is igen hamar lecseréli majd, igen nagy. Természetesen ez a férfiakra is így van, de sajnos, vagy nem sajnos, ez a normális. Szóval itt a női oldalon áll, hogy mennyire tartja fenn a jóhírnevét.
2011. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexeni akar egy lány hát rajta mondjuk most akkor menj és indulj élvezkedj egy jót nem vagy kurv@;)
2011. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom. Rólam mindenki tudja, hogy szeretem a bránert, de nekem csak tartós kapcsolataim voltak, pedig már elég sok pasin vagyok túl. Most Istenem... valakit csak úgy megkívánok, és nem kell tartós kapcsolatra! Viszont tudom, van egy csomó olyan Férfi, aki ezeket tudván mindent megadna nekem,hogy a felesége legyek, a barátom pedig vért izzad, csak hogy ne csaljam meg Őt. Szóval akkor mitől ne lennék értékes?
2011. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ez a Te bajob a kutya tosszon meg.

Ne olyan hapsit keress aki az anyja kivételével mindenkit megdugott már.

Ez röhejes komolyan. Itt sír egy pár Nö, hogy milyen ganéjok a Férfiak, meg egyformák. Mégis mit vártok el, erre van igény.

2011. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van a probléma, hogy a fiatalok előbb tudják, meg mi az szex és utána azt, hogy szerelem, az ezzel a baj, hogy ezt 12-14 évesen kezdik el a lányok..
2011. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 gyaszmadar ***** válasza:
figy én is srác vagyok. nem olvastam végig a komentet de kortol függ ez a dolog. 14 évesen mondjuk gáz de a mondjuk 18 évesen vagy ennél többen még szinte büszke is lehetsz magadra a mai világban. aki meg 20 felet van és azt mondja egy 18 év feletti lánynak hogy 2 pasival voltál akkor krva vagy akkor az valószinüleg pedofil.
2011. jan. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért a szexen kívül nem szabad megfeledkezni a kérdés lelki oldaláról. Szerintem, aki gyakran váltogatja a partnereit - függetlenü attól, hogy nő vagy férfi - könnyen "kiégetté" válhat, azaz egy idő után már képtelen lesz komoly érzelmekre. Nem feltétlenül következik ez be, de nagy a veszélye.
2011. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!