Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik csaj jönne be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reniesw kérdése:

Melyik csaj jönne be nektek jobban? Lent

Figyelt kérdés

Az aki mutat is valamit magábol,és szereti ha társaságban van,és imád bulizni,és néha jól esik neki ha kényeztetik8mármint ha van aki ölelgeti,vagy csak beszélgetnek)

Vagy az aki otthol ül általában,a suliban is inkább vissza fogott,és nem engedi a fiuknak,h például megfogdossák....(mármint,ugy h nem mondja ki őket)Verseket ir(amiki elég jó versek)....és csak nagyon ritkán megy el bulizni

????????


2011. jan. 12. 16:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Rendben elküldök egy verset:)De majd mond meg hogy jó-e:)
2011. jan. 12. 17:05
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát mivel magamat nagyon pörgősnek, bulizósnak mondom, ezért nyilván az első, de határokon belül... aki az enyém az maradjon is az.. :)
2011. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Sok mindenről irok verseket...amit éppen érzek...Van ugy hogy megyek az uton,vagy a kocsiban ulok,és eszembe jutt egy jó vers,akkor azonnal lekell irnom:)
2011. jan. 12. 17:07
 14/22 anonim ***** válasza:

Oh köszi szépen várom a mailed :)

Persze,hogy megírom.

2011. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
néha én is írok ilyesmit, azért érdekel.
2011. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Amelyiknek nagyobb a farka!
2011. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nos én személy szerint nem komálom azokat a csajokat, akik folyton buliba járnak, mert azokban kevésbé tudok megbízni, főleg ha tudom hogy az alkoholt se hagyja ki a bulizásból ( azért nem tudok úgy megbízni benne, mert én nem vagyok az a bulizós típus). Nekem az utóbbi jön be inkább, de azért ne legyen depis.:D:D
2011. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jah és azt a csak csajt nem is nézem semmibe, aki minden jött-ment fiúnak engedi h fogdossa, max a pasijának. (előző kommentelő is én vok)
2011. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egy verset ide is felrakhatnál, amiről úgy érzed, hogy szerinted is nagyon jó lett.
2011. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szeretlek


Tudod nem hittem hogy ujra szerelmes leszek

hogy van arra remény:téged feledni

elhinni,hogy nem is szerettelek.

Most már te vagy a fiu akiért sirok

akiért ölni tudnék,akiért harcolok

Nem kell senki más már csak te

késő bánat tudom,de bocsánatért esedezem

Kérem az Istent bocsásson meg nekem

hidd el tiszta szivből mondtam

mindent mit ajkamon kimondtam

Nekem te vagy a mindenem,az életem

tudom,hogy hibáztam,és nem keveset

De most,most már az mit számit

mert melleted boldog lehetek!


Ezt nem rég irtam,amikor összetörték a szivem,amikor megtudtam a szüleim elválnak!!!!

2011. jan. 12. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!