Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mi a jó abban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi a jó abban, ha eljátszák az orgazmust?

Figyelt kérdés

Már nem egy lány dicsekedett vele itt az oldalon, hogy ő úgy el tudja játszani a "beteljesülést", hogy azt egyetlen fiú sem venné észre, hogy nem volt igazi. Rendben, legyen meg az öröme.

De most őszintén: mennyire logikus dolog az, hogy a saját bajának örül valaki? Ezeknek a nőknek képtelen vagyok megérteni az észjárását. A srácnak biztosan jó votl, mert megkapta, amit akart, a lány viszont nem. Ennek ellenére örül, hogy milyen jól átvertem a másikat.

Ez afféle női logika lenne? :)


2011. jan. 13. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez amit írtál a buta logika:)

Nem tudhatod, mit érez a lány és nem csak a dugást lehet élvezni. Az is lehet, nem akarja megbántani a pasiját, vagy azt hiszi, úgy a pasi jobban élvezi, bármit lehet. Ja és vannak olyan nők, akiknek soha nem lesz orgazmusa.

2011. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg ide írkál minden hülyeséget fölöslegesen, az beszélgetni szeretne vagy valami baja van.
2011. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ne avatkozz bele a nagyon dolgába! :)

Na.. szóval van egy jó pasi, aki kell egy Nőnek. Ráizgul, rástartol, megkapja.. Szexre kerül a sor, de a pasi nem elég jó az ágyban,így a Nő színleli az orgazmust, csak hogy hagyja már abba. Érted??

2011. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Régóta járok erre az oldalra, de én még csak olyan kérdéssel találkoztam ezügyben, hogy a lány szenved, mert csak megjátssza az orgazmust. Szeretne elélvezni, de nem meri bevallani a barátjának, hogy eddig színlelte, mert nem akarja megbántani. Mint ahogy maga a színlelés is ugyan ezért történt/történik. Szerintem a színlelők 99%-nál ez van, bár biztos van példa arra is, amit te mondasz. Ez utóbbi nem női logika, ez egyszerű ostobaság.


26/N

2011. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

semmi szukseg megjatszani,az ha egy no azer sexel hogy orgazmusa legyen az vesztett ugy.A sexet elvezni kell ra kell hangolodni.

Olyat viszont hallotam,hogy valaki azeret jatsza meg ,merta fiu igenyli....tudod az onbizalma miatt

2011. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!