Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondolnátok rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés
Még sohasem voltam szerelmes senkibe, így nem is volt még pasim, mert nem akarom én is mai menő csajok példáját követni. Viszont imádok flörtölgetni. Amint egy számomra szimpatikus fiúval beszélek, már el is kezdem, mert kifejezetten élvezem.(Nem vagyok azért olyan rettenetesen kihívó, de már volt aki szólt, hogy megfigyelte ezt a viselkedésemen.) Ti ettől még komolyan tudnátok venni, vagy rögtön azt gondolnátok, hogy én is olyan vagyok, mint a többi, és összejövök fűvel-fával?
2011. jan. 14. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarok személyeskedni, őszintén, csak a kérdésre akarok válaszolni, de te a tipikus "szűzkurv@" kategória vagy ezzel a hozzáállással.
2011. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom az első válaszolóhoz.
2011. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Igen, szerintem is a szűzku*va, aki csak játszik az emberrel aztán nem akar semmit, csak hülyíti, utálom az ilyeneket!

20f

2011. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Flörtölj csak nyugodtan! Miért is ne tennéd? Semmi elítélendő nincs ebben. Sőt egy nagyon jó dolog, nem jár felelősséggel, senkinek nem töröd össze vele a szívét, más sem a tiédet (ha nem viszed túlzásba), a pasiknak meg általában jól is esik, ha egy helyes lány flörtöl velük.

Viszont ha lesz egy barátod, akkor ne csináld!

2011. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

na làtszik hogy pasik...

a flörtölést nem követi minden esetben szex vagy akàrmi, úgyhogy veletek van a baj, ha ezt gondoljàtok...

a lànynak aki egyébként nem akar semmit a fiútól csak flörtölni, az csak arról szólt, hogy a làny jól érezze magàt..ha ezt ilyen nehéz felfogni...

Nah persze màs a dolog ha mindenkinek olyanokat mondasz h hüde ezt meg azt csinàlnàl vele meg ilyesmi és közben sose tennéd meg

2011. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Szűzq.va, azaz.
2011. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 jimydog válasza:

Nem biztos, h "szűzk*rva"...

Ha tartós a kapcsolat úgy is abba hagyja ezt, ha fontos lesz neki!

2011. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14:26 vagyok, mármint a normális pasikra gondolok, akik nem nem sértődnek meg, hogy ha attól még, hogy egy lány rájuk mosolyog, vagy kimutatja, hogy helyesnek tartja őket, nem lesz rögtön a barátnőjük.
2011. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
korod?
2011. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, hogy a flörtölgetés a kölcsönös szimpátia jele, tehát a másik fél azt hiszi, hogy hoppá, van esélye. Ebbe bele is lovagolja magát amíg tart a flört, aztán jön a csalódás, hogy hát mégse.... S azt fogja gondolni, hogy csak játszadoztak vele. Ez egy férfi számára becsületsértés. A nő persze hogy jól érzi magát, melyik nő nem érezné magát jól egy olyan helyzetben, amikor a pasi odavan érte? Szóval ez egy egoista rossz szokás, aminek egyetlen célja van. A női egyén önbizalom növelése. Sajnos ezt az önbizalmat az ilyen játszmákkal viszont a férfitől veszi el.
2011. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!