Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondolnátok rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés
Még sohasem voltam szerelmes senkibe, így nem is volt még pasim, mert nem akarom én is mai menő csajok példáját követni. Viszont imádok flörtölgetni. Amint egy számomra szimpatikus fiúval beszélek, már el is kezdem, mert kifejezetten élvezem.(Nem vagyok azért olyan rettenetesen kihívó, de már volt aki szólt, hogy megfigyelte ezt a viselkedésemen.) Ti ettől még komolyan tudnátok venni, vagy rögtön azt gondolnátok, hogy én is olyan vagyok, mint a többi, és összejövök fűvel-fával?
2011. jan. 14. 14:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Amúgy köszi az eddigi válaszokat, elgondolkodtatóak.:)
2011. jan. 14. 14:32
 12/23 jimydog válasza:

mennyire tárulkozol ki?

Pl cam? V csak szimplán megy a chat? :)

2011. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
hahaha, teljesen kitárulkozom, kérés nélkül is levetkőzöm vadidegeneknek webcamba... azért ennyire nem vagyok durva eset, chatelni, meg nem szoktam.
2011. jan. 14. 14:59
 14/23 jimydog válasza:

Akkor ha nem akkor semmi gond nincs vele... :)


(ha igen akkor meg msn? XD Vicc volt!)

2011. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

nekem szimpi vagy, már ha nem viszed túlzásba ezt a flört dolgot... am merre laksz? :P (nem vicc)


16/f

2011. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%

Tudom, hogy feltétlen nem egy nő válaszára lennél kíváncsi, de tudom hogyan működnek a pasik... A 14:31-es választ ajánlom figyelmedbe! Ha átlagosan minden pasival kikezdesz, azt fogják hinni, hogy könnyűvérű vagy. Hozzátenném ... joggal! Ne csodálkozz, ha ezek után megszólnak a hátad mögött. Magyarázkodhatsz nyugodtan, de nem hinném, hogy meggyőző tudnál lenni! Ha szeretnéd növelni az egód, lehet másként kéne. Legyen elég egy-két alkalomnyi flört, de azt már túlzás, hogy ha szimpi a pasi akkor kikezdesz vele. Mondhatni felajánlod magad, és még az sem elképzelhetetlen, hogy egy olyan pasit fogsz ki, akit ha azok után visszautasítasz jobb esetben: megpofoz, rosszabb esetben elkap, behúz a kocsiba, vagy a sötétbe ránt, és meghág téged... na majd azok után elgondolkodnál, hogy hogyan nem szabad kihasználni a pasit...

Sztem vegyél egy picit vissza!

Egy nő válasza...

2011. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 jimydog válasza:

1453 vok...

Csak idézőjelben írtam a chatet... Msn így jobb?


Mondjuk írd meg priviben az msned, s pár beszélgetés után leírom h pontosan mien vagy...

(nem vok olyan, utána ha így vagy kitörölhetsz)

2011. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Na csajszi! Ebből látszik, hogy mit gondolnak rólad a pasik! Ha jól olvasom, már legalább ketten bepróbálkoztak nálad! Gondolom nem vagy meglepődve...

Camon is simán levetkőzöl? Te jó ég! Azért ez már elgondolkodtató!

Soha nem voltam prűd, bevállalós vagyok, nem kell noszogatni, de az hogy bárkinek megmutogatom magam, az már meredek!

Egyszer tényleg megerőszakolnak, aztán majd mondogathatod, hogy nem akartad! Lehet utálni engem, meg köpködni rám, de neked mindig viszket?????

Fiúk! Komolyan ilyen csaj jön be nektek?

Egy nő válasza...

2011. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
te jó ég, sohasem vetkőznék le, csak vicceltem!!!! Nagyon rosszul tehettem fel ezt a kérdést, mert tényleg csak olyan emberekkel csinálom ezt akiket régóta ismerek, és akiket normálisnak tartok. Amikor frissen ismerek meg valakit, és tetszik, néha még a szemébe sem merek nézni, mert olyan félénk bírok lenni. Sok idő kell nekem, hogy így viselkedjek valakivel. Viszont, ha eltelt az idő, akkor szeretek flörtölgetni. Ilyen megerőszakolós dolgok szóba sem jöhetnek, mert nemigen járok nagy-nagy bulikba.
2011. jan. 14. 16:02
 20/23 anonim ***** válasza:

kérdező kommentje:

hahaha, teljesen kitárulkozom, kérés nélkül is levetkőzöm vadidegeneknek webcamba...

Ahogy én félre értettem ezt a pár sort, úgy mások is... Nő vagyok, nem úgy gondolkodom, mint a srácok, de nekem ez jött le. Nem hiába írtak olyan dolgokat most ők is! Úgy érzem akkor ezek után, kicsit figyelned kéne hogy mit, hogy írsz! Teljesen az jött le számomra, hogy itt is szívesen becserkésznél pasit, akik mellékesen hozzátéve... vevők is voltak néhányan!!! Akkor bocsi

Egy nő válasza...

2011. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!