Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Tudja egy srác, hogy bejön nekem, azóta is kedves, de vannak beszólásai, pl. hogy tudod, hogy sosem figyelek rád, vagy pl. ma mellettem volt csak hely, de aztán elintézte, hogy ne mellettem keljen ülnie.

Amúgy kedves, de ezek azért nem esnek túl jól.

Szerintetek azért ha nagyon kedves leszek vele, van rá esély hogy barátként megszereret? Miért viselkedik így velem?


2011. jan. 14. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert idegesíted a nyomulásoddal!
2011. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, az 1.-nek igaza van.
2011. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nyomulok, pont úgy viselkedek vele, mint mással, de tény, hogy kedves vagyok vele, de mással is, az is igaz, hogy szeretek ott lenni a közelébe, de nem nyomulok, vagyis direktbe nem, sosem voltam az a fajta lány.

Megmondtam neki, hogy tetszik, ha ez nyomulás akkor én tényleg nagyon tapasztalatlan vagyok, mert azt hittem az a nyomulás, ha egy lány rámászik egy pasira, taperolja meg ilyenek.

2011. jan. 14. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó , én sem így értettem a nyomulást, de ha egy srác megérzi, vagy megtudja, hogy érzel iránta valamit, akkor már nem leszel neki olyan érdekes! És szerintem hagyd is, mert rémes lehet neki!
2011. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is rémes érzés, hidd el!

És hagyjam, de hát hagyom én... csak beszélgetek néha, pár szót szólok én is a társaságba, meg beszélek hozzá párszor a napi 8 óra alatt, azt csak lehet, de már nem tudom mit higyjek, mit lehet ilyenkor.

2011. jan. 14. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor csinald azt,h nem röhögsz a poenjain,stb.,hanem tavolsagtarto leszel vele,nem keresed a tarsasagat,nem beszelgetsz vele különösen,vagy probald feltekennye tenni-ha tetszel neki akkor bevalik,a többit ki kell tapasztalnod,mert nem szaladhatsz mindig a gyakorikerdesekre ha nem tudsz valamit... de ezt nem rosszbol mondom-csak szolok,h egyszer a sajat labadra kell alnod-és én csak jo szandekbol mondom (:
2011. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én szeretem ha megmondja a csaj ,hogy tetszem neki nem boszant és úgyanúgy érdekes nekem bár én tudom ,hogy kb mindenkinek tetszem :)
2012. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!