Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lesz így valaha pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így valaha pasim?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy barátot, érzelmileg nagyon szükségem lenne rá, de zárkózott vagyok, olyan "magamnak való" típus, csendes (mármint idegenekkel)... Azaz utálok új embereket megismerni, vagyis nincsen erre igényem egyáltalán, nem tudok az "új embereknek" mit mondani, nem szeretek új közösségben lenni. Dehát így lehetetlen párt találni... Haverokkal el szoktunk menni néha kocsmába, meg ide-oda, dehát nem jön oda senki olyankor nyilván, mert csapattal vagyok... Az egyetemen se jön oda hozzám senki "csak úgy", még ha egyedül vagyok se... Nem vagyok egy nyitott ember és nem is áll szándékomban azzá válni. Mit kell csinálni ilyenkor? Hagyjam az egészet a francba?
2011. jan. 15. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy mégis meg kéne nyílnod egy kicsit. Menny oda te az emberekhez. Nem azt mondom, hogy tálald ki a legféltettebb titkaidat is, de suliba 10000+ 1 téma van amiről csak ugy lehet beszélgetni.
2011. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

" Szeretnék már egy barátot, érzelmileg nagyon szükségem lenne rá ... utálok új embereket megismerni, vagyis nincsen erre igényem egyáltalán, ... Nem vagyok egy nyitott ember és nem is áll szándékomban azzá válni. ... Hagyjam az egészet a francba?"


Igen!

2011. jan. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

ilyenkor azt kell csinálni hogy fogsz 1 barátot nem havert hanem barátot mert nem ugyan az

[haver az aki: ha rád támad 8 cigány vagy elfut vagy ő a 9. barát az aki eléd ugrik mikor döfnek :D]

és majd ő helyre ráz :D hidd el vannak annyira hülye emberek akik csak úgy segítenek XD bár fenn áll a veszélye h beléd zanyálnak ha megismertek :D


19F

2011. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

1. hszelő: jah csinálja azt ami abszolúte nem illik hozzá :D és majd mikor be írja hogy : sikerült de : mit csináljak az első randin stb akkor majd azt írod hogy add önmagad és voala paradoxon :D


vannak olyan hülye egyének akik segítenek és olyanok is akik így is beléd tudnak zanyálni :D az emberek hülyék de legalább érdekesek :)


19F

2011. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell "hagyni a francba", de nem is kell erőltetni. Majd jönni fog a lovag, ha jönnie kell. :)


Addig meg próbálj megismerni embereket, akár a neten, akiket nem pasinak szánsz, csak ismerősnek, és próbálj velük beszélgetni. Ha nem jól sül el egy-egy ilyen beszélgetés, akkor minden következmény nélkül leléphetsz, de így talán lassan kinyílsz az emberek felé.

2011. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Panda Péter ***** válasza:
nem tudok konkrét tanácsot adni mivel nem ismerlek, de azt hiszem azzal te is tisztában vagy, hogy nem fog belovagolni a szobádba a szóke herceg fehér lovon. azt szerintem senki sem várja el, hogy kvázi megerőszakold magad (értem ezt úgy, hogy megpróbálsz olyanná vállni amivé nem szerettél volna), de talán néhány apróbb változtatást muszáj lenne eszközölnöd. talán próbálj meg olyan új helyeket felfedezni, ahova eddig is néha el szerettél volna menni, és ott ismerkedni (persze ilyenkor jobb ha egyedül vagy). vagy új hobbi(ka)t, sporto(ka)t is felvehetsz, és ott/aközben keresgélsz.
2011. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Moszuke ***** válasza:
55%

másodiknál ott a pont.

+1


és én is rátennék 1 lapáttal:


*Szeretnék már egy barátot, érzelmileg nagyon szükségem lenne rá*

na kérlek szépen tömören elmondanám neked miről szól 1 egészséges PÁRkapcsolat:


két egyedül is boldogulni képes, érzelmileg stabil egyénről van szó akik szeretik egymást.


neked csak 1 váll kell amin sírhatsz.. csak két fül ami meghallgat, csak 2kéz ami átölel....önző vagy.

minden ember önző.. de valamit valamiért elven működünk mi akik normálisak vagyunk, te csak szimplán egy lelki szemetest keresel.


már bocs.. de amíg nem változol a saját és mások érdekében maradj a szobádban... egyetemista?.. téged sem az eszedért vettek fel.

2011. jan. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Kiváló kiegészítő gondolatok Moszuke, valahogy én is erre akartam rávilágítani, de hát gondoltam egyetemista fejjel majd rájön az ollózásomból ... lehet sokat vártam ... én az örök optimista! :D


Ment a zöld mancs! :D

2011. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

muszuke még mindig naon szeret alázni :D

de amúgy van benne valami :D [mármint nem muszukéba hanem amit mond :D]

ahhoz nem kell járni vkivel hogy meg hallgasson lelki szemetes kuka meg akad :D vannak annyira hülye egyének [lásd én] akik 1 jó darabig el viselik ezt a "munkakört" [az más kérdés hogy nem random GYK kérdezőkkel :D]


19F

2011. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Moszuke ***** válasza:
0%

büszke vagyok arra, hogy egy túl kemény papírú*1 érettségivel és két szakmával oda jutottam, hogy egyetemistákat oltok le!:D

vah micsoda öröm*2:)



*1 túl kemény a papír ahhoz, hogy WC papírnak használjam:S

*2 igen! kössetek bele, hogy szánalmas vagyok mert ennyi az életem, hogy ennek örülök! khééérlekkk khhéééérlekk tedd meeeg!

2011. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!