Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lesz így valaha pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így valaha pasim?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy barátot, érzelmileg nagyon szükségem lenne rá, de zárkózott vagyok, olyan "magamnak való" típus, csendes (mármint idegenekkel)... Azaz utálok új embereket megismerni, vagyis nincsen erre igényem egyáltalán, nem tudok az "új embereknek" mit mondani, nem szeretek új közösségben lenni. Dehát így lehetetlen párt találni... Haverokkal el szoktunk menni néha kocsmába, meg ide-oda, dehát nem jön oda senki olyankor nyilván, mert csapattal vagyok... Az egyetemen se jön oda hozzám senki "csak úgy", még ha egyedül vagyok se... Nem vagyok egy nyitott ember és nem is áll szándékomban azzá válni. Mit kell csinálni ilyenkor? Hagyjam az egészet a francba?
2011. jan. 15. 00:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

gyere szobára ;)


19/F

2011. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Moszuke ***** válasza:
17%

hát sokan mondták már, hogy tapló vagyok meg bunkó, meg szemét, megbántok másokat... bla-blaa... a baj ott kezdődik amikor magammal vagyok ilyen, vagy azokkal akikkel nem szeretnék.

olyankor jönnek a bocsánat kérések:) mert hát "néha" azt is kell ha hibázunk.


amúgy én is tartok 1-2lelki szemetes és én is lelki szemetese vagyok 1-2embernek.. (csak MSN-n keresztül)

nincs ezzel semmi baj.. nekem mások gondjai, parányiak.. az én gondjaim pedig amikor megfogalmazom msn-n akkor összébb mennek és kezelhető méretűek lesznek és van egy nyelvész lány msn-n aki szépen kitudja belőlem hozni a gondolataimat,

amikor nem elég a sókincsem ahhoz, hogy kifejezzem magam.. körbe írom mit is érzek ő meg mond rá egy szót, kifejezést, vagy valami:) szerencsére egy húron pendülünk olvasunk egymás fejében:)

élvezem a vele való lelkizést:)

na mind1.. ez már erősen OFF

bocsi

2011. jan. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy off, szemléltetted neki, hogy mire van szüksége, nem pedig pasira! :D
2011. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

na igen muszuke :D jó is az ismerős :D

am bunkózás: van akire csak ezzel lehet hatni :D hiába a legjobb barátod stb ha a szép szóval nem megy .. és ált. nem :D akk jön ez hasznos és a végén úgyis megköszöni :D


am igen az észt nem papírra osztják :D

+ az illemet lehet tanulni az intelligenciát nem :D


19F

2011. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Moszuke ***** válasza:
0%

hát.. az a helyzet hogy az iskola nem tanított nekem semmit... ahogy senki másnak sem. (sztem)

az iskolában szerzett tudás a munkahelyen kimerül és az is csak a szakmai alap ismeretek miatt.

1 dolgot mondjon bárki, aminek hasznát veszed az életben:)

nem fogsz tudni.. maximum valami nagyon elvont filozofikus marhaságot.. aminek a vége az lesz, hogy nekem van igazam, de mivel már fekszem ezért nem fogok kötekedni:P


az a baj, hogy érzelmi roncs vagyok, sokszor nem gondolok bele a következményekbe mi van akkor ha valakinek a képébe vágom a nyers igazságot..

a legtöbb esetben pedig az illető nem is azt nézi mit akarok mondani, hanem elkezd pampogni a hangnem miatt..


olyankor képzeletben kidagadt erekkel a falat verem... aztán azt mondom: *oké, bocsi, szia*


persze ha valaki fontos személyt bántok meg "hirtelen" akkor a bocsánat kérés őszinte:D


hát én ezért külső idegen szemlélőnek unszimpatikus vagyok:) ohohoo hányszor kaptam már itt is hurrogó postot fórumon a hangnem miatt:))) viszont ezeken csak jókat nevetek:) mert azt igazolja, hogy az emberek hülyék és a hangnemet nézik meg azt, hogy húúú káromkodik, anyázik, hülyézik.. nem olvasnak a sorok mögött pedig annyira nem rejtem el a mondani valót:S:D

hát ez van.. ezt sem tanítják az iskolában:DD

evvan.. a vezetőknek érdekük az, hogy ne legyen sok értelmes ember ezért szegényes az oktatás:)

nekik jó ha birka a nép:) és a birkáknak is jó, hogy birkák:P

2011. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

a birkáknak azért jó hogy birkák mert nem tudják hogy lehetnének marhák is :D


19F

2011. jan. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Félelmetes.
2011. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

úúúristeeen :D:D hát no comment... :)


[ha nem értenétek: érzelmi szükséglet alatt nem azt értettem, hogy "lelkibajos" vagyok]

2011. jan. 15. 11:50
 19/21 A kérdező kommentje:

Muszáj hozzászólnom bővebben is :)


Azért használtam ezt a szót, mármint hog "érzelmi" szükséglet, mert azt akartam vele kifejezni, hogy nekem nem csak egy f@sz kell. Persze kell az is, de az nem elég... Ha "váll" kell, arra ott a családom meg a barátaim, mert ők szeretnek, mellettem állnak.


Moszukének (vagy kinek) meg üzenném, hogy az egyetemen TÉNYLEG lehet hasznos dolgokat tanulni, emberileg fejlődni. Persze ahhoz olyan tanárok kellenek és aláírom, hogy nem mindenhol vannak olyanok... De akkoris, legalább feltűnne neked, hogy az igazán okos, tanult emberek nem oltogatnak senkit. És főleg nem ilyen betanult közhelyes gondolatmenetekkel, amiket napjába' 20x lehet olvasni itt a gyakorin -.-' Igen, megtanultad, hogy vannak olyan emberek, akiknek lelki szemetesládára van szükségük, mert magányosak meg lelkibetegek és így nem lehet normális párkapcsolatot kialakítani, tényleg nem, de már annyira "megtanultad" ezt, hogy abban is ezt látod, ami nem az!


Tehát a félreértést azt hiszem, sikerült tisztázni, további kommenteket csak ennek fényében várnék!

2011. jan. 15. 12:22
 20/21 Moszuke ***** válasza:

hadd ne reagáljak a fikázásra, inkább az új infók fényében új fajta választ adnék:


idézlek téged.

***...de zárkózott vagyok, olyan "magamnak való" típus, csendes (mármint idegenekkel)... Azaz utálok új embereket megismerni, vagyis nincsen erre igényem egyáltalán, nem tudok az "új embereknek" mit mondani, nem szeretek új közösségben lenni.... ***


****Nem vagyok egy nyitott ember és nem is áll szándékomban azzá válni.****


hát kérlek, így bizony nehéz lesz nem_csak_f*szt találni hanem lelki társat is.


mert a jelenlegi zárkózott antiszoc éneddel maximum hozzád hasonló zárkózott embert vonzasz be magadnak.. jó és 1 ilyen formával mire mész? micsoda páros lennétek...:)

szerintem, a jó kapcsolat ott kezdődik hogy nyitott vagy a másik irányában, nem kell feltétlen az első randin totál elmondani a lelked legmélyén lévő dolgokat.


vagy ha a nyitott szó alatt ara célzol hogy nem akarsz/tudsz társasági emberré válni, akkor szintén a fent említett dolog. "ilyen hozzáállással bizony nehéz lesz nem_csak_f*szt találni hanem lelki társat is."

ez az én szerény véleményem.


én is voltam (és vagyok is társaságtól függően) zárkózott, csöndes, sarokba vonulós, meg mittomén milyen..

ettől függetlenül mindig bevállalom az új társaságokat, új arcokat... lassabban mint az átlag ember, de előbb utóbb beilleszkedem.


de van hogy a társaság nem nekem való, akkor persze nem erőltetem a beilleszkedést.


de te is írtad vannak haverjaid akikkel kimozdultok erre-arra.. hát akkor tessék. ott az alkalom a pasizásra..

esetleg haverokon keresztül keresni vmi f*szit?

engem a húgom osztálytársnője hívott el h legyek a párja

szalagavatón, próbákon jól elvoltunk, stb. elhívtam sütizni meg ilyesmi, és azóta is együtt vagyunk.


amúgy meg ne add fel, olyan nincs egy nő ne tetsszen senkinek.. csak hát elhajtjátok a "nem szőke, kék szemű" srácokat:P

és most nem célzok rád, csak általánosítok.

na mind1, ennyi. te is beláthatod hogy a mostani éned nem elég lószarra se.. hiszen szingli vagy.


Steve : Antiszociális

"Neked kell változnod, a világ nem fog megdőlni.,,

2011. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!