Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lesz így valaha pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így valaha pasim?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy barátot, érzelmileg nagyon szükségem lenne rá, de zárkózott vagyok, olyan "magamnak való" típus, csendes (mármint idegenekkel)... Azaz utálok új embereket megismerni, vagyis nincsen erre igényem egyáltalán, nem tudok az "új embereknek" mit mondani, nem szeretek új közösségben lenni. Dehát így lehetetlen párt találni... Haverokkal el szoktunk menni néha kocsmába, meg ide-oda, dehát nem jön oda senki olyankor nyilván, mert csapattal vagyok... Az egyetemen se jön oda hozzám senki "csak úgy", még ha egyedül vagyok se... Nem vagyok egy nyitott ember és nem is áll szándékomban azzá válni. Mit kell csinálni ilyenkor? Hagyjam az egészet a francba?
2011. jan. 15. 00:25
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Igazából nekem sem az a célom, hogy idegen emberekkel online vitatkozzak, vagy meggyőzzem őket a saját igazamról, mindenkinek szíve joga, hogy miről mit gondol. Ezért inkább én sem reagálnék a fikázásokra, meg semmi másra sem, ha nem baj. :) Inkább törlöm a kérdést a listámból, köszi mindenkinek, aki írt. :) Bye!
2011. jan. 17. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!