Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme van? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme van? Ha gyűlöl, minek foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

1,5 évig jártam egy fiúval, kb. 1 hónapja szakítottunk. Csinált magának 2 kamumsnt, és egy ideig azokon kérdezősködött - mitérzek az exem iránt, satöbbi. (onnan tudom, hogy Ő volt, hogy egy közös ismerős beárulta) Ma felvett a valódi msncímén, és közölte, hogy kifog idegelni...Mert hogy Ő szadista, meg ilyesmik. Aztán elkezdett könyörögni, hogy küldjek meztelen képet magamról, nem tettem, mire feljött a kamucímén, hogy detto könyörögjön képért...Én gondoltam rá, hogy találkoznunk lenne, szóval csak szex alapon, de én még mindig szerelmes vagyok belé.:S Amúgy sok jel arra utal, hogy érez még irántam valamit, hallgatja az én kedvenc zenéimet, és hordja az ékszereket amiket kapott tőlem. Nem értem már...Félek, hogy tényleg kiidegel.


18L 17F


2011. jan. 15. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mind2en betegek vagytok:D
2011. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahah. Oké. Még valami? Reméltem, hogy kapok normális válaszokat is.
2011. jan. 15. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a gyűlölet egy szenvedélyes érzés. Az van a legközelebb a szerelem szóhoz. ha hiszed ha nem. Szerintemm még mindig érez irántad valamit. Hogy testiséget mindenképp, az biztos, de lehetséges hogy még szeret.

Vagy ezt csak én látom így?

15/L

2011. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15 évesen biztosan nagyon sokat tudsz erről, kislány.:)
2011. jan. 15. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább skizofrénnek tűnik. De legalább addig idegesít, amíg kiábrándulsz.
2011. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést te teszed fel minden nap újra és újra, kicsit átfogalmazva már vagy egy hete, ha nem több?

Ha nem írnád oda, hogy "18L 17F" azt hinném 12 évesek vagytok.

A 15 éves lány akit leszóltál, értelmesebbnek tűnik.

Engem az érdekelne leginkább, hogy mi a fene az a kiidegel?? Ilyen szó nincs.

2011. jan. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Először gondoltam, hogy válaszolok, aztán megláttam a 15 éves válaszát, és gondoltam, hogy mégsem akkor... megláttam a reakciódat és komolyan sajnállak, hogy ennyire a kor alapján ítélkezel. Ő ott és akkor megválaszolta a kérdésed, ha hiszed ha nem, mire te durván beszóltál neki a kora miatt. :D Röhej. :D
2011. jan. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Ott a pont a 15 éves válaszolónál!! Teljesen jól látja a helyzetet.

22/L

2011. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A 15 éves lány vagyok. Hát ha a normális választ nem fogadod el, akkor szerintem magadra vess. Mert ha magadtól nem tudsz rájönni a helyzet lényegére, és odáig fajul, hogy ide írkálod ki, az egy dolog, de ha utána nem vagy hajlandó elfogadni a válaszokat. Láttam hogy senki se írt értelmes választ, gondoltam megteszem. A koromat meg mindig kiírom, hogy a hozzád hasonlók szemébe is felmerüljön néha, hogy "a kor az csak egy szám"...

Csak sajnálni tudlak.

A többieknek pedig köszi.

2011. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!