Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van ilyen? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van ilyen? Egy kapcsolatot újra kezdeni? Vagy semmi esélye, mert már ismerjük egymást és úgysem fog semmi változni? Vagy éppen rájött, hogy mik voltak a bajok és másképp fogja kezelni? Nem fog hazudni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, volt barátom, 9hónapig voltunk együtt.

5hónapja szakítottam Vele, mert hazudott nekem kisebb dolgokban (szám szerint 2dologban), ami nekem nem tetszett, és a kapcsolat végén elmondta, hogy az első hónapban megcsalt, de utána nem. Meg voltak kisebb veszekedések, vitatkozások...belefáradtam.

Azt hiszem, még mindig érzek valamit a srác iránt, és nem tudom, hogy megpróbáljuk-e még egyszer vagy ne.


Igazából félek... nem akarom, hogy hazudjon, nem akarom, hogy hülyének nézzen... Tudom, ha beszélnék Vele és megbeszélnénk, h kezdjük újra, akkor igent mondana... 80%.


Mit tennétek a helyemben? Megpróbálnátok megint?


Annyira tanácstalan vagyok:(


Egyébként én voltam az első komoly barátnője. ( Ő szűz volt, Én nem, mert előtte nekem volt egy másik komoly kapcsolatom.)


2009. febr. 1. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Figyelj,én 22 hónap elteltével hagytam el a barátomat, hasonló okok miatt, mint a tied..De nem ment.3 hónap szünet után újrakezdtük.Kicserélték.Figyelmes,kedves, babusgat..stb.Szerintem rájött a hibáira..Én nem bántam meg abszolut, hogy újrakezdtük..
2009. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh, gratulálok Nektek! :)


Nem tudom... ez egy kicsit feldobott, amit írtál! :) Csak Vele az volt a baj, hogy alig mondta, hogy szeret(pedig éreztem, meg kimutatta csak nem mondta..), nem sűrűn "babusgatott"... De azért észrevehető volt rajta, hogy szeretett...


Nalatok amúgy milyen ok volt konkrétan, ami miatt szakítottatok? És Ő közeledett, hogy legyetek ismét együtt vagy Te? Remélem nem túl indiszkrétek a kérdéseim..:)

2009. febr. 1. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm...Körülöttem olyan emberek vannak, akik mind azt állitják, hogy "felmelegitve csak a káposzta jó"...

Viszont azt hiszem egy komolyabb elbeszélgetés után némi bizalommal, újra kezdhető az Igazi nagybeztűs Szerelem:)

Sok sikert

2009. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos Én is így vagyok Vele.. vagyis nem tudom pontosan, hogy vagyok 100%-ig :D de eddig Én is ezt hajtottam... és hogy Én nem kezdem még egyszer el ugyanazt a kapcsolatot... ami egyszer nem ment, ezután sem fog.. szóval két végletben vagyok:S


köszi a választ! :)

2009. febr. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!