Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember van még rajtam kívül, akiket irritál ez a rengeteg "hol lehet normális pasit találni? " kérdés?

Figyelt kérdés

Baszéljünk nyíltan! A legtöbb lány igazából nem gondolja komolyan a kérdését. Itt, a neten valóban úgy tűnik, hogy valóban így gondolják, de a való életben még soha nem ezt tapasztaltam. A lányok legnagyobb része látszólag valóban örül neki, ha kedvesek vele, segítenek neki, meghallgatják és támogatják, de az ilyen érintkezésekből soha nem lesz kapcsolat.

Mindig szembetalálkozom vele, hogy "diszkóban nincs is normális pasi!"

Hogy a francba ne lenne! De ha egyszer még akkor sem veszik észre, ha kiböki a szemüket, akkor nincs mit tenni.

Én és a haverom nem egy alkalommal segítettünk már ki totál becsípett csajokat a tánctérről a padra, volt, hogy hoztunk vizet, stb...

A barátnője megköszönte, de nem kezdett el beszélgetni velünk, hanem amint rendbehozták a csajt, azonnal mentek vissza a hülyegyerekhez, aki előzőleg nyomta nekik a marhaságait és előtte még felváltva szidták, hogy mekkora tróger.

Egy másik esetnél hamburgeresnél találkoztunk két lánnyal,ők is, mi is ettünk, majd mivel zuhogott az eső és mi voltunk kocsival, ezért elvittük őket a diszkóba, ami még kb. egy km volt és ernyő nélkül szétáztak volna. Amikor beértünk, öt percbe sem telt és már le is léptek mellőlünk és nemsokára már együtt züllöttek egy közismerten idióta sráccal. A két lány egyébként fősulis és nem kihívó külsejű leányzó volt.

Ez csak két példa volt a való életbeli szituációkra.

De a neten is ez a helyzet. Itt, a GYK-n többször is előfordult már, hogy szintúgy panaszkodott egy hölgyemény ránk, mire leírtam neki ugyanezt, de még csak nem is reagált rá. De amikor egy idióta hülyeségekkel traktálta, azt bezzeg észrevette.

Szóval lányok, nem gondoljátok, hogy be kéne fejezni ezt a netes rinyálást, mert egyszerre sértő és röhejes?


2011. jan. 18. 14:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Azért a kérdezőnél is befigyel pár fail. Normális lány discoba el sem jár. :'D Tehát ott már alapból a p*csa réteggel találkozol, szóval hagyjuk az egészet.
2012. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Miért, ők talán nem szeretnek szórakozni?
2012. okt. 18. 23:21
 23/38 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok, és nekem nem a disco a szórakozás! Sosem volt az! Ne ott keresd a normálisabb réteget! Szórakozni lehet kirándulás közben, csajos bandázás közben, csak úgy plázázás közben (nem = a plázap*csával...)

Szórakozom egy jó könyv olvasása közben, vagy egy jó filmen! Szórakozom különböző rendezvényeken, legyen az a hobbimmal kapcsolatos, vagy bármilyen, ami csak egy kicsit is érdekel. De köszönöm a disco-ból nem kérek. Mi benne a jó? Üvölt a tucctucc, részeg/drogos lányok és fiúk ténferegnek körülötted, a wc-ben meg ugye nyilvánvaló mi megy. Neked ez a szórakozás?


Sajnállak akkor....

2012. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
valóban idegesítő, hogy cselekvés helyett csak nyavalyognak, mindkét oldalon, fiúk-lányok egyaránt
2012. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Az utóbbi esetben két főiskolás lányról volt szó.Ahogy írtam, előtte egy hamburgeresnél találkoztunk és akkor még minden rendben volt.

A másik dolog. a fent leírt tevékenységeid közben adnál esélyt egy srácnak ismerkedésre vagy elzavarnád őt? Csak azért kérdezem, mert sok, magát normálisnak valló lány szabályosan bepánikol, ha ilyenkor, mint amiket leírtál-közeledni szeretne valaki hozz.

2012. okt. 18. 23:34
 26/38 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a két lányt nem egy normál, hanem a fősulis diszkóba fuvaroztuk.
2012. okt. 18. 23:36
 27/38 anonim ***** válasza:

Van ott is normális, csak persze jóval kevesebb! Ha olyan a környezet, barátnői, akkor néha a normálisabb lány is lemegy! Szóval az is önámítás, amikor valaki azt mondja, hogy ott nincsenek normális lányok...

Találkoztam ott is olyannal, aki amúgy rendes volt és könyvtárban is, egyetemi épületben..., de tök mindegy. Így is úgy is elzavartak idővel, ami szerintem bántani bántja őket, mert ha összefutok velük akkor kerülik a tekintetemet, vagy furin néznek rám....(vagy pedig olyam ocsmány vagyok, hogy rám sem néznek, vagy azért néznek furcsán rám) :)

És normális srácnak tartom magam és igen néha le szoktam menni a disco-ba és furcsa mód még a tücc-tücc zenét is szeretem és még alkoholt is szoktam fogyasztani..., de ugyanúgy tanulok, dolgozok nyaranta és rendezem az életem, mint ahogyan kell és furcsa mód nem rajongok az egyéjszakás kapcsolatok után! (18/19-es ismét) :)

2012. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy meglepne, ha odajönne valaki hozzám, hogy szívatást sejtenék a dolog mögött. Nem, hozzám még nem jött oda senki így. Nem, nem vagyok csúnya, csak direkt szürke egér álcám van (=tornacipő, fiúsabb cuccok), mert szeretem, ha békén hagynak. Leginkább osztálytársak, és olyan személyek akartak eddig tőlem többet barátságnál, akik jobban megismertek, mondjuk baráti kör által.


Egy szó, mint száz, nem tudom, hogy viselkednék, ha odajönne valaki, de ez hidd el, nem fog előfordulni, amíg ki nem teszem a melleim... ;) És azt nem fogom.

2012. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

23.41

nézd már meg, mit írtál! "Hozzám még nem jött oda senki-szeretem, ha békén hagynak"

Te nem is akarod, hogy megszólítson bárki is! Akkor viszont mit vársz?

A baráti kör pedig szerintem hülyeség. Akármekkora is, szerintem akkor is eléggé korlátozott és nincs meg benne az új izgalma sem.

2012. okt. 18. 23:47
 30/38 anonim ***** válasza:
Felesleges az önámítás fiúk. Ha valaki nem teszi ki a mellét, vesz p*icsagatyát, és vakolja az arcát, az nem fog kitűnni nektek az utcán, s így oda sem fogtok menni hozzá. Ezért is működik pompásan a szürke egér álca, ami nyugalmat hoz.
2012. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!