Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember van még rajtam kívül, akiket irritál ez a rengeteg "hol lehet normális pasit találni? " kérdés?

Figyelt kérdés

Baszéljünk nyíltan! A legtöbb lány igazából nem gondolja komolyan a kérdését. Itt, a neten valóban úgy tűnik, hogy valóban így gondolják, de a való életben még soha nem ezt tapasztaltam. A lányok legnagyobb része látszólag valóban örül neki, ha kedvesek vele, segítenek neki, meghallgatják és támogatják, de az ilyen érintkezésekből soha nem lesz kapcsolat.

Mindig szembetalálkozom vele, hogy "diszkóban nincs is normális pasi!"

Hogy a francba ne lenne! De ha egyszer még akkor sem veszik észre, ha kiböki a szemüket, akkor nincs mit tenni.

Én és a haverom nem egy alkalommal segítettünk már ki totál becsípett csajokat a tánctérről a padra, volt, hogy hoztunk vizet, stb...

A barátnője megköszönte, de nem kezdett el beszélgetni velünk, hanem amint rendbehozták a csajt, azonnal mentek vissza a hülyegyerekhez, aki előzőleg nyomta nekik a marhaságait és előtte még felváltva szidták, hogy mekkora tróger.

Egy másik esetnél hamburgeresnél találkoztunk két lánnyal,ők is, mi is ettünk, majd mivel zuhogott az eső és mi voltunk kocsival, ezért elvittük őket a diszkóba, ami még kb. egy km volt és ernyő nélkül szétáztak volna. Amikor beértünk, öt percbe sem telt és már le is léptek mellőlünk és nemsokára már együtt züllöttek egy közismerten idióta sráccal. A két lány egyébként fősulis és nem kihívó külsejű leányzó volt.

Ez csak két példa volt a való életbeli szituációkra.

De a neten is ez a helyzet. Itt, a GYK-n többször is előfordult már, hogy szintúgy panaszkodott egy hölgyemény ránk, mire leírtam neki ugyanezt, de még csak nem is reagált rá. De amikor egy idióta hülyeségekkel traktálta, azt bezzeg észrevette.

Szóval lányok, nem gondoljátok, hogy be kéne fejezni ezt a netes rinyálást, mert egyszerre sértő és röhejes?


2011. jan. 18. 14:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Te olvasd el, amit én írtam. A 30. hsz segít megérteni.

:'D


Ha mégsem érted, arról nem én tehetek.

2012. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"Te nem is akarod, hogy megszólítson bárki is! Akkor viszont mit vársz?"


Persze, hogy nem, ezért lepne meg, ha mégis megszólítana valaki, nem érted? Én az öltözködésem/külsőm alapján nem is számítok rá, hogy valakinek feltűnnék. Direkt. Én nem várom, hogy megszólítsanak, te ezt hol olvastad? Azt kérdezted, mi lenne, ha megszólítana valaki, leírtam, miért lepne meg.

2012. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Elolvastam. De egyébként ha a viselkedésed olyan 8mármint kedves, barátságos9, akkor azt szerintem sok fiú értékelné a tornacipő és fiús ruhák ellenére is.
2012. okt. 18. 23:55
 34/38 A kérdező kommentje:
És mit tennél, ha mégis megtörténne? Az álcaruhád ellenére?
2012. okt. 18. 23:57
 35/38 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy nincs senki, aki nem értékeli, mert van. Csak azt próbáltam meg vázolni, hogy milyen könnyű kiismerni, mégis mire megy a legtöbb pasi; A külsőre. Elsőre egészen biztos! És utána szokott előjönni a bibi, mert hiába a jó külső, amivel megfogott, maga a lány butuska, vagy éppen úgy elküld titeket a sutba/ver át, hogy aztán meg ide jönnek sírni, hogy "hol vannak a normális lányok?" Vannak, csak nem mindenki látja meg őket.
2012. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Már írtam, szívatást sejtenék, mert kicsit rendellenes lenne a dolog, és megpróbálnám kideríteni a "szándékait". Gondolom.
2012. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Nem minden fiú, hanem minden ember a külsőre figyel fel először. akkor még nem ismered a másikat, tehát kell valami, ami miatt felfigyelsz rá.

A másik dologra azt írnám, hogy nem jelent feltétlenül szívatást. van nekünk józan eszünk és próbát teszünk egy olyan lánynál, aki értékesnek tűnik. Persze semmire nincs garancia, én már fáztam rá ilyenre.

Az ok, hogy miért nem szólítanak meg olyankor-ez most csak a saját teóriám, nem kell véresen komolyan venni-hogy mivel nem akarsz tetszeni, ezért nem is akarsz senkit. Hidd el, nem csupán ti, mi is szoktunk időnként agyalni ilyeneken! :)

2012. okt. 19. 00:11
 38/38 anonim válasza:

Ennyi erővel én is kérdezhetném, hogy a pasik miért mondják mindig, hogy normális csajt keresnek, ha aztán mindig ribik mellett kötnek ki. Ne mondd már nekem hogy a "diszkóban" táncikál előtted miniszoknyában meg kivágott felsőben egy jó csaj, akkor te a normális, ártatlan kiscsajnál fogsz bepróbálkozni aki a sarokban ül és iszogat.

Nekem is volt eddig 2 pasim aki megcsalt, otthagyott egy ilyenért. De aztán találtam normális pasit, már 2 éve együtt vagyunk. Nem bunkó velem, mégis szeretem és teljesen meg vagyok elégedve vele. Jah és ha "diszkóban" próbálsz ismerkedni, ne is csodálkozz. Ha én odamennék, biztos nem azért, hogy egy aranyos, kedves, normális pasit találjak.

2012. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!