Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember van még rajtam kívül, akiket irritál ez a rengeteg "hol lehet normális pasit találni? " kérdés?

Figyelt kérdés

Baszéljünk nyíltan! A legtöbb lány igazából nem gondolja komolyan a kérdését. Itt, a neten valóban úgy tűnik, hogy valóban így gondolják, de a való életben még soha nem ezt tapasztaltam. A lányok legnagyobb része látszólag valóban örül neki, ha kedvesek vele, segítenek neki, meghallgatják és támogatják, de az ilyen érintkezésekből soha nem lesz kapcsolat.

Mindig szembetalálkozom vele, hogy "diszkóban nincs is normális pasi!"

Hogy a francba ne lenne! De ha egyszer még akkor sem veszik észre, ha kiböki a szemüket, akkor nincs mit tenni.

Én és a haverom nem egy alkalommal segítettünk már ki totál becsípett csajokat a tánctérről a padra, volt, hogy hoztunk vizet, stb...

A barátnője megköszönte, de nem kezdett el beszélgetni velünk, hanem amint rendbehozták a csajt, azonnal mentek vissza a hülyegyerekhez, aki előzőleg nyomta nekik a marhaságait és előtte még felváltva szidták, hogy mekkora tróger.

Egy másik esetnél hamburgeresnél találkoztunk két lánnyal,ők is, mi is ettünk, majd mivel zuhogott az eső és mi voltunk kocsival, ezért elvittük őket a diszkóba, ami még kb. egy km volt és ernyő nélkül szétáztak volna. Amikor beértünk, öt percbe sem telt és már le is léptek mellőlünk és nemsokára már együtt züllöttek egy közismerten idióta sráccal. A két lány egyébként fősulis és nem kihívó külsejű leányzó volt.

Ez csak két példa volt a való életbeli szituációkra.

De a neten is ez a helyzet. Itt, a GYK-n többször is előfordult már, hogy szintúgy panaszkodott egy hölgyemény ránk, mire leírtam neki ugyanezt, de még csak nem is reagált rá. De amikor egy idióta hülyeségekkel traktálta, azt bezzeg észrevette.

Szóval lányok, nem gondoljátok, hogy be kéne fejezni ezt a netes rinyálást, mert egyszerre sértő és röhejes?


2011. jan. 18. 14:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%

"kérdezövel abszolut egyetértek, de azt tudom válaszolni,hogy mikor gyerek voltam és halottam hogy a férfiak állanodan azt mondják,hogy a nök hülyék nem értettem miért mondják,ma felnött fejjel már értem!


a nö buta,nem tud választani,különbséget tenni, illetve nem ismer logikát"



Na, ezért nincs normális pasi. A normális pasinak van önkritikája, nem nézi le a nőket.

Én pl. tudok különbséget tenni, mégis aki normális az abszolút nem vonzó, és ezért kompenzál, aki normális annak már 20 éves kora óta menyasszonya van, a normális pasi nem diszkóban csajozik, és nem akar részeg lányokkal letraktálni. Ennyi. Kérdező, magadra vess, ha te discoban csajozol.

2011. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

14.36

Sajnos igen.

Több helyen olvastam már, hogy azért imponál a csajoknak ez a viselkedés, mert az ő szemükben ez jelenti a férfierőt.

De kérdem én: mi abban olyan marhára férfias, hogy nincs egy értelmes szavam, tapló módra viselkedem és megalázom a lányt és/vagy durva vagyok vele?


A kérdés persze költői. Meglepne, ha egy lány is válaszolna rá.

2011. jan. 18. 14:50
 13/38 A kérdező kommentje:

"mégis aki normális az abszolút nem vonzó,"


Úgy gondolod, hogy minden férfi, aki normális, olyan csúnya, mint az ördög? Ez hülyeség, maximum nem annyira feltűnő, mint a másik.


De egyébként is, mindig megy a szöveg, hogy nem kell egy Brad Pittnek lennie, csak legyen értelmes és kedves.

Hát igen, látszik. :))


Egyébként próbáltam már diszkón kívül is, ezek csak példák voltak.

2011. jan. 18. 14:55
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

A lányok, akikkel találkoztál, valószínűleg nem tesznek fel ilyen kérdést itt. Vagy egyáltalán.

De amúgy én is ismerek olyan lányokat, akik majdhogynem szeretnek szenvedni, mert így eljátszhatják a hattúyhalálát, hogy ők milyen szegényszerencsétlenek, de ha megmondom nekik, mégis hogy kéne rendbehozni a helyzetüket, máris nem tetszik nekik, és én vagyok a bunkó meg az érzéketlen. Mondjuk ők nem teljesen ugyanaz a réteg, mint amiről beszélsz, ők inkább az az idézetes-plátói-drámai-romantikus-naiv lelkek. Az emberek ilyenek, meg kell találni, aki nem. Nekem sikerült, csak hogy sikerélményről is beszámoljak.

2011. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és a 14:26os jól mondja, nem alkalmazkodni kell, hanem önmagunkhoz kell hűnek maradni. Ha én alapból nem vagyok bunkó, azért nem leszek az, hogy csajt szerezhessek, ez önmagam elárulása, és szánalmas dolog.


14:29 (avagy az első és második válasz adója)

Nem tudom hány éves vagy, de elgondolkodtató, hogy egy 16 évesbe több emberség szorult, mint beléd.

2011. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

14.56

Rendben, köszi!

2011. jan. 18. 15:03
 17/38 anonim ***** válasza:
75%

"aki normális annak már 20 éves kora óta menyasszonya van"


Sajnos ugyan ez igaz a nőkre is , tehát nagy szerencse kell az élethez , hogy tényleg egy hozzád illő pasival/lánnyal összegyere és még észre is vegyétek egymást .

És igen a nők általában nem tudják megbecsülni a jót és rendszeresen nehezítik meg a saját életüket akaratlagosan .

2011. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Ez teljesen így van!

Sejtésem szerint fősulis, egyetemista vagy, mármint aki feltette a kérdést. Én is teljesen ezt tapasztalom és már annyiszor küldtek el, hogy az önbizalmam az nagyon a nullán van.......(én már feladtam 24 év sikertelenség után úgy érzem, hogy fel kell dolgoznom azt, hogy nem lesz családom)


De ezért úgy döntöttem, hogy más célok hajtanak és más örömök után nézek. Ha elvégzem az egyetemet, akkor ki akarok menni dolgozni egy pár évet. (de nem london, vagy hasonlók, valamivel egzotikusabb helyre: ausztrália, norvégia, kanada, karib térség..., habár utóbbiban gépészmérnökként nem tudom mit csinálnék) :)

Amúgy lekötöm magam más dolgokkal és nem is akarok nőre gondolni, mert akkor elsz..om a kedvem, ezért sportolok és motorozok, amennyit tudok(nem apum tolta alám, akiről megjegyzem nem is él sajna):(! És nem akarom, hogy az emberek lássák rajtam, hogy megtört vagyok, ezért jó sokat beszélek és fárasztom a környezetem.


És soha nem éreztem magam emiatt kevesebbnek magam, hogy nincs mellettem senki, így kellett megszoknom az eddigi életem!

2012. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Szóval hogy magára a kérdésre válaszoljak: Igen! Irritál és kifejezetten idegesít!


Volt már lány, aki benyögte nekem, hogy olyan kis rendes srác vagyok és azt szar.a se nézik a nők...(megjegyzem a hölgy 24éves volt, szóval nem tini és ő kezdeményezett) csak ez a 2-ik találkán kicsúszott a száján, ami miatt ellnézést kért, de tudtam, hogy igaza van és nem mondtam semmit. Szépen megbeszéltük, hogy nem illünk össze és hagyjuk egymást...


18-as voltam

2012. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén, az utóbbi időben volt már, hogy egyenesen belemondtam a képükbe az igazságot. Persze egyből bunkó lettem és ezt nem gondolták volna rólam; de egyben marhajó érzés is volt! :)
2012. okt. 18. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!