Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem lehet fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem lehet fontos a külső, viszont van egy srác akit kedvelek, de ha ránézek kiábrándulok. Ti mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/l vagyok és még nem volt igazán komoly kapcsolatom. Pár hete viszont az egyik kedves ismerősömnek köszönhetően megismertem egy srácot(21), aki azóta elkezdett nyomulni. Eleinte csak msn-en beszéltünk és nagyon aranyosnak, kedvesnek, értelmesnek találtam, már-már kezdtem többet érezni. Azt viszont tudni kell, hogy ez a srác, nem épp helyes, pocakos, a nyaka is elég húsos-lógós, az arcán erősen látni a szőrszálakat, szemüveges és kicsit igénytelennek tartom, mert ha odafigyelne magára, biztosan jobban nézne ki... Szóval azóta már találkoztunk többször és annyira aranyos, hogy mindig adtam neki újabb esélyt, a találkozók előtt mindig arra gondoltam, hogy egyáltalán nem is csúnya, de mikor megérkezett... aztán volt, hogy hátulról átölelt, úgy táncoltunk, akkor azt éreztem, hogy meg kell fordulnom és átölelnem, vagy valahogy tudatni vele, hogy kedvelem, de mikor ránéztem, akkor megint azt éreztem, hogy Úristen mit csinálok én ezzel a pasival...

Ti mit tanácsoltok? Mit csináljak?


2011. jan. 19. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
***megmondtam
2011. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én az érme másik felét fogom most képviselni. Nekem is volt egy lány az életemben aki kedves volt velem és nagyon jóba voltunk órákat beszélgetünk és én nyíltan megmondtam neki hogy többet szeretnék, de többször nem adott egyértelmű választ engem meg a remény éltetett. Aztán mikor már hónapokig nem történt semmi akkor jötte a "legyünk csak barátok" (soha de soha ne mond ezt egy srácnak) akkor valami nagyon összetört bennem és még azóta se tértem magamhoz, most érzem azt hogy újra szeretnék ismerkedni, ez már kb 4 éve volt.

Azt mondjuk még hozzá tenném hogy egy emberért képes az ember változtatni, én magamért sose voltam képes változtatni de ha valaki más segítene és tudnám hogy ezzel jár valami "nyeremény":) is akkor biztos jobban belevetem magam.

Ha viszont egyértelműen nem akarsz semmit akkor ezt mondd meg, persze minden ember más, de én nem hiszek fiú lány barátságban.

2011. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

20:40-es ma...


Ezzel nekem is tele volt a tököm mindig és egy idő után már azt mondtam, hogy kösz de nem kell több barát mert abból van már elég...legszarabb duma! "legyünk barátok"

2011. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!